Pradžia > Dennis Quaid, Juliette Lewis, Kristen Stewart, Mike Figgis, Ryan Wilson, Sharon Stone, Stephen Dorff > 1> Cold Creek Manor / Dvaras prie Šaltojo upelio

1> Cold Creek Manor / Dvaras prie Šaltojo upelio


Pirmiausia, nesuprantu, kodėl plakatai, reklamuojantys šį filmą, tokie tamsūs ir baugiai atrodantys- lyg ,,Cold Creek Manor“ būtų siaubo filmas. Tai tik mistinis trileris, kurių pabaigoje būna ,,suvedinėjamos sąskaitos“. Gal tiesiog tokie poster’iai labiau pritraukia žiūrovus?

Kadangi prieš žiūrėdama filmą nieko nežinojau apie jį, tai ir nenutuokiau, apie ką jis. Vienintelė mintis: kad tik nebūtų siaubo filmas. Pataikiau. Siužetas gan paprastas: miestiečių šeima atvyksta į vieną kaimelį ir nusiperka dvarą. Bet netrukus pasirodo Deilas (akt. Stephen Dorff), ankstesnis namo savininkas ir tik neseniai paleistas iš kalėjimo. Jis žūtbūt nori susigrąžinti jam priklausantį dvarą. Paprastas trileriukas su kylančia įtampa, kuri galop tampa veiksmais. Viskas išsisprendė likus gal dešimt minučių iki pabaigos ir visai neįspūdingai. Vienintelė labiausiai įsiminusi scena- susijusi su gyvatėmis.

Tėčio vaidmens ėmėsi Dennis Quaid (sužinojau, kad jis vaidino ne viename garsiame filme), mamos- gražioji Sharon Stone, vaikučius vaidina Kristen Stewart ir Ryan Wilson. Kalbant apie Kristen, tai visai patinka, kad ji renkasi skirtingus vaidmenis, nors dėl vaidybos nelabai noriu diskutuoti- jos mimikos visur vienodos. Dennis Quaid įspūdžio nepaliko, apskritai, kažkoks skystas jo personažas pasirodė. Nors ir viena iš pagrindinių veikėjų, bet Sharon Stone pernelyg neįsiminė. Labiausiai galbūt Stephen Dorff patiko, nors ir jo personažas- tipinis, standartinis, neįmantrus.

2004 m. Kristen Stewart už šį vaidmenį buvo nominuota kategorijoje Best Performance in a Feature Film – Supporting Young Actress. (Young Artist Award).

Ne pats mėgstamiausias žanras (trileris), siužetas ir veikėjai neįsimintini, tad labai gerai vertinti negaliu ir nenoriu. 5/10

rež.: Mike Figgis, vaidina: Dennis Quaid, Sharon Stone, Kristen Stewart, Ryan Wilson, Stephen Dorff , Juliette Lewis, 2003 m., JAV, Kanada, Didžioji Britanija, anglų k., 118 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: