Pradžia > Chris Columbus, Hayden Panettiere, Jack Carpenter, Paul Rust > 8> I Love You, Beth Cooper / Naktis su Bete Kuper

8> I Love You, Beth Cooper / Naktis su Bete Kuper


Kažkada buvau įsijungusi šį filmą, bet maždaug po dešimties minučių išjungiau. O vakar visgi peržiūrėjau visą. Nors nepasakyčiau, kad būčiau ką nors praradusi, jei jau tuomet būčiau jį ištrynusi.

Siužetas toks: moksliukas Denis per vidurinės baigimo ceremoniją, sakydamas kalbą, pareiškia, kad visą šį laiką mylėjo Betę Kuper- mokyklos gražuolę, palaikymo komandos pagrindinę šokėją. Aišku, ji tikrai neapsidžiaugia- ne tik ji, bet ir jos vaikinas… Denis ją pakviečia į vakarėlį vykstantį jo namuose ir nė neįsivaizduoja, kokia puiki naktis jo laukia…

Kam patinka amerikietiškos komedijos, patiks ir ši, nors dar sakyčiau, kad ši- viena geresnių. Juokelių apie antrą galą – gan minimaliai, o absurdiškų vietų- apstu. Ir patarčiau išlaukti nors iki pusės filmo- bent jau man įdomiau pasidarė praėjus gal pusei valandos, gal netgi ilgiau. Tikrai yra ir juokingų vietų, o pabaiga- labai teigiama ir miela.

Aš nesu didelė panašių filmų gerbėja ir šis nepaliko jokio įspūdžio. Per daug kvailų situacijų, dažnai- net nejuokingų. Tik pabaiga ir tepatiko.

Vertinu: 4/10

Už vaidmenį šiame filme Hayden Panettiere buvo nominuota vienam iš Teen Choice apdovanojimui, o Rob Hayter laimėjo World Stunt apdovanojimą.

Rež.: Chris Columbus, vaidina: Hayden Panettiere, Paul Rust, Jack Carpenter, 2009 m., Kanada, JAV, anglų k., 102 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: