Pradžia > Alexis Ziena, Ari Graynor, Kat Dennings, Michael Cera, Peter Sollet > 9> Nick and Norah’s Infinite Playlist / Begalinis Niko ir Noros grojaraštis

9> Nick and Norah’s Infinite Playlist / Begalinis Niko ir Noros grojaraštis


Vis atidėliojau šio filmo peržiūrą, kol vakar pagaliau jį peržiūrėjau. Kadangi per daug nesitikėjau, tai ir nenusivyliau.

Nikas ir Nora susipažįsta, kai mergina priėjusi paprašo pabūti jo vaikinu penkioms minutėms. Bet ji tuomet nežinojo, kad bandys įrodyti, jog ji gali turėti vaikiną pažįstamai, kuri yra… Niko buvusioji, kurios jis nepajėgia užmiršti.

Filmas, kurį vadinčiau mielu. Gražus filmas maloniam vakaro praleidimui. Yra ir rimtesnių, ir juokingesnių vietų. Asmeniškai man, labai žavi pagrindinė aktorė Kat Dennings, kurią pažįstu iš Raise Your Voice ir Down in the Valley. Labai prajuokindavo ir Niko grupės nariai- visi, išskyrus jį patį, gėjai. Jų pastangos, kad Nikas su Nora būtų kartu, taip pat linksmos. Visi aktoriai parinkti tiesiog puikiai- ypač Alexis Dziena (pažįstama iš When in Rome) tiesiog nuostabiai tiko savo vaidmeniui. Ko pritrūko? Muzikos. Juk tai muzikinis filmas, pavadinime minimas grojaraštis, veikėjai kalba apie muziką, bet jos pačios- labai nedaug.

Filmas apdovanojimų nelaimėjo, bet buvo devynis kartus nominuotas įv. apdovanojimams.

Rekomenduoju ramiam vakarui. Vertinu 7/10

Rež.: Peter Sollet, vaidina: Michael Cera, Kat Dennings, Ari Graynor, Alexis Ziena ir kiti, 2008 m., JAV, anglų k., 90 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: