13> Table for three / Stalas trims


Sumaniau, kad reikia pramažinti (o tiksliau- visiškai sunaikinti) komedijas. Apskritai, noriu atsikratyti (tiksliau- peržiūrėti) visko, ką turiu sukaupusi, o pradėjau nuo šio žanro, nes visa kita, kas liks, bus siaubo filmai, kurių dėl savo susilpnėjusių nervų privengiu (bet nežiūrėti ir jie neliks), o ir komedijų turiu vos keletą. Ir maniau, kad liko tik labai prastos komedijos, bet nustebau- Table for three tikrai įdomus filmas.

O viskas prasideda, kai Skotas išsiskiria su mergina (jis jai pasipiršo po beveik trijų mėnesių draugystės, o ji, aišku, to nesitikėjo) ir sumano butą dalintis su nuomininku. Bet vietoj vieno nuomininko jis randa du- žavią porelę…

Visų pirma, tai nuo pat pradžių nieko gero nesitikėjau iš tos porelės ir siužetą kaip mat numaniau, bet žiūrėti buvo įdomu, nors visgi ne itin juokinga (tiesiog negalėjau juoktis, nes tai buvo per daug žiauru, vaje, kad tik ateity netektų gyventi su panašiais žmonėmis (ir vieno netgi būtų per akis ). Tikrai nenuobodžiavau, o pabaiga linksmoka 😀

Brandon Routh, atlikęs Skoto vaidmenį, man kažkoks blankus pasirodė. O juk nėra ekrane naujokas- net ir supermenu prieš keletą metų buvo. Tuo tarpu linksmoji porelė, kurią vaidino Sophia Bush ir Jesse Bradford, tai be proto fantastiška. Ir tas pomėgis daryti daug valgio bei tarškinti puodais, kai pyksta, tikrai juokino 😀 Jenifer Morrison savo personažo pernelyg neatskleidė, norėjosi daugiau.

Rekomenduoju ir rašau 6/10

Rež.: Michael Samonek, vaidina: Brandon Routh, Sophia Bush, Jesse Bradford, Jenifer Morrison, 2009 m., JAV, anglų k., 93 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: