21> The Spy Next Door / Kaimynas šnipas


Taigi, kaip žadėjau, pažiūrėjau vieną filmą ir jį čia aprašau.

Siužetas ne kartą matytas, galbūt daug kam pabodęs, bet ši ,,versija“ man patiko. Taigi, Bobas- šnipas, bet jo mylimoji to nežino. Jis norėtų ją vesti, bet vaikai vyro nemėgsta. Kai moteris išvyksta, palieka jam vaikus- Bobui teks mėginti susidraugauti su vaikais…

Aišku, susidraugauti seksis sunkiai, o dar trukdys rusai, kurie trokšta iš Bobo tam tikros informacijos. Juokingos situacijos, aišku, nemažai muštynių (juk pagr. aktorius- Jackie Chan). Bet viskas labai miela ir linksma. Galbūt jį žiūrėjau tinkamu metu, kitą dieną gal būčiau šį filmą visišku šlamštu pavadinusi. Na, nieko originalaus ar brand new nėra, bet tai tikrai mielas filmas.

Tiesa, kadangi filmą žiūrėjau originalo kalba, nervino veikėjai kalbantys angliškai su rusišku akcentu. Žinau, kad taip ir turėjo būti, bet skambėjo baisiai.

Pagrindiniame vaidmeny- Jackie Chan, kuris kaip visuomet sugeba būti greitas, vikrus, tačiau juokingas ir visai neatgrasus kaip kiti nuolatiniai filmų mušeikos (van damai, stalonės… ). Taip pat čia vaidina ir Hanos Montanos (bei M. Cyrey) tėtukas , jis man visiškai nesimpatiškas (aš ne apie išvaizdą, o kaip apie aktorių), kadangi jį pažįstu iš tos pačios ,,Hanos Montanos“- keletą serijų teko matyti. Dar nustebau pamačiusi Lucą Till (jį matote ir nuotraukoje), nes jį pažinojau iš Taylor Swift klipo ,,You Belong With Me“, o pasirodo- jis aktorius.

Jei norit linksmos, paprastos komedijos, pažiūrėkit 😉

Rašau 7/10.

Rež.: Brian Levant, vaidina: Jackie Chan, Amber Valletta, Madeline Carroll, Will Shadley, Billy Ray Cyrus, Lucas Till, 2010 m., JAV, anglų k., 94 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: