26> Beastly / Pabaisa


Prieš kurį laiką perskaičiau knygą, pagal kurią ir yra sukurtas šis filmas. Man ji visiškai nepatiko- per daug nelogiškumų ir meilės. Na, bet filmą vis tiek norėjau pamatyti, nes kartais tokio tipo filmai visai ,,sueina“.

Tai štai, filmas pristatomas kaip šiuolaikinė ,,Gražuolės ir pabaisos“ versija. Kailas- mokyklos gražuolis ir, negana to, turtingas. Jis puikiai žino esąs gražus ir nebijo to pasakyti viešai. Bet kartą mokykloje besimokanti ragana supyksta ant jo ir paverčia baisiu- jis turi metus, per kuriuos jį turi įsimylėti mergina ir pasakyti ,,aš tave myliu“, nes kitu atveju jis liks baisus visiems laikams. Laikas bėga…

Nemažai radau neatitikimų, tad, jei kam patiko šis filmas, siūlau knygą paskaityti, kur viskas žymiai detaliau ir plačiau, nes dėl laiko trūkumo visi turėję būti svarbūs niuansai tampa vos pastebimi ir net nesuprantami. Aišku, kaip ir knygoje, taip ir filme svarbiausia- meilė. Tad, norintys gražios meilės istorijos, turėtų šį filmą pažiūrėti. Man nelabai patiko, ypač dėl pakeistų vietų, kurios knygoje patiko, o filme jų apskritai nebuvo. Net ir pats baisumas visiškai skiriasi- Kailą knygoje vagoja tarsi tatuiruotės, tarsi randai,  o knygoje Kailas, galima sakyti, vos ne į žvėrį panašus- jam net kailis augo… O čia, filme, net per tuos baisumus galima įžiūrėti vaikiną vaidinančio aktoriaus Alex Pettyfer simpatišką veidelį. Muzikos takelis irgi niekuo neišsiskyrė.

Vertinu 3/10 .

Rež.: Daniel Barnz, vaidina: Alex Pettyfer, Mary- Kate Olsen, Neil Patrick Harris, Vanessa Hudgen…, 2011 m., JAV, anglų k., 86 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: