Pradžia > Adrian Grenier, Anne Hathaway, David Frankel, Emily Blunt, Meryl Streep, Simon Baker, Stanley Tucci > 28> The Devil Wears Prada / Ir velnias dėvi Prada

28> The Devil Wears Prada / Ir velnias dėvi Prada


Keista, kad tik dabar pamačiau šį filmą. Juk jį ne kartą rodė per televiziją, o aš dėl kažkokių priežasčių vis nepažiūrėdavau.

Filmas apie universitetą baigusią Endę, (Andy), kuri įsidarbina madų žurnalo redaktorės padėjėja ir net neįsivaizduoja, koks tai sunkus darbas ir kad jos naujoji viršininkė Miranda- įnoringa (net per švelniai pasakyta įnoringa) ir neperkalbama…

Faina komedija, nors, kadangi skaičiau kadaise knygą, viską daugmaž žinojau, tad teliko stebėti aktorius ir mėgautis filmo atmosfera. Yra nemažai juokingų vietų, o daug kartų kartojamas ,,milijonai merginų norėtų būti tavo vietoje/norėtų dirbti šį darbą“ mane juokino. Na, aš neįsivaizduoju, kaip galima  ištverti nors savaitę pas tokią viršininkę.Tikrai viena geresnių komedijų, kurią rekomenduoju pažiūrėti.

Aktoriai gerai parinkti ir gan žinomi. Meryl Streep – be abejonės viena iš gyvųjų Holivudo legendų, bet, pasirodo, nebuvau mačiusi nė vieno filmo su ja 😮 . Žadu taisytis 😀 O vaidyba jos patiko ir vaidmuo jai pasirodė tinkamas. Tuo tarpu Anne Hathaway matau ne pirmą kartą, mačiau ją tokiuose filmuose kaip Alice in Wonderland (puikus baltosios karalienės vaidmuo), Bride Wars, The Princess Diary abiejose dalyse. Emily Blunt, vaidinanti Endės bendradarbę atpažinau taip pat, nes ji gerą įspūdį paliko filme The Wolfman, apie kurį atsiliepimą esu parašiusi šiame tinklaraštyje. Adrian Grenier mačiau pirmą kartą, bet tikiuosi, ne paskutinį. O Simon Baker man atrodė kažkur matytas, bet nesupratau kur, kol atsitiktinai po filmo pamačiau serialo ,,Mentalistas“ reklamą- pasirodo, jis šiame seriale atlieka pagrindinį vaidmenį. Net įsinorėjau pamatyti jį.

Rašau 7/10

Filmas nominuotas dviems Oskarams ir dar 25 apdovanojimams. Apdovanotas aštuoniais.

Rež.: David Frankel, vaidina: Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt, Adrian Grenier, Simon Baker, 2006 m., JAV, anglų ir prancūzų k., 109 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 1 spalio, 2011 5:45 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: