29> The Ruins / Griuvėsiai


Šį siaubo filmą žiūrėjau jau antrą kartą. Esu skaičiusi ir knygą, pagal kurią pastatytas šis filmas. Man- tai vienas geriausių mano kada nors matytų siaubo filmų. Kalbu būtent apie siužetą, o ne apie pvz. operatoriaus ar dar kieno darbą 😉

Siužetas toks: draugai sau smagiai atostogauja, kol vieną dieną jie susipažįsta su  Matijumi, kuris pasiūlo kartu nuvykti iki Majų griuvėsių, kur jo brolis su mergina išvyko prieš porą dienų, bet dar negrįžo. Nuvykę iki jų jie sutinka majų genties gyventojus, kurie nusiteikę ne itin džiugiai- netrukus ima aiškėti to priežastys.

Man šis filmas tiek pirmą kartą, tiek antrąjį kartą labai patiko. Tai nėra eilinis siaubo filmas, kuriame arba vaidenasi neaiškūs pavidalai, arba vyksta žudymai. Na, iš dalies ir to, ir ano galima rasti, bet visgi pats siužetas gan neblogai sukurptas. Knygą skaitydama dar kartą įsigilinau į tą istoriją, tiesa, ji skiriasi nuo filmo, ypač pabaiga (labiau man patiko knygos pabaiga 🙂 ), bet paliko didelį įspūdį ir kurį laiką jau galvojau, kad reikia vėl pažiūrėti šį filmą, nes pirmą kartą žiūrėjau matyt 2008 m. pabaigoje, tad laiko kiek praėję. Personažų charakteriai skirtingi, vieni rimtesni, kiti vėjavaikiškesni, ir kadangi šiame filme yra kova dėl išlikimo, tai viso filmo metu ir spėlioji, jei išliks, tai kas išliks? Bet niekuomet nežinai, ar ta pabaiga bus laiminga, ar ne.

Tiesa, šiame filme yra nemažai gan šlykščių scenų, tad jei esate jautroki kraujui ir su juo susijusiais žiaurumais, nelabai patarčiau žiūrėti 🙂

Iš visų pagr. aktorių kol kas man žinomiausia Jena Malone. Ji vaidino tokiuose filmuose kaip Life As A House (patariu pažiūrėti, kas nematėt), Saved! , Cold Mountain. Na, ir dar vienas aktorius Jonathan Tucker, kurį mačiau filmuose Veronica Decides To Die, Sleepers.

Vertinu 10/10 ir rekomenduoju pažiūrėti 😉

Rež.: Carter Smith, vaidina: Jonathan Tucker, Jena Malone, Laura Ramsey, Shawn Ashmore, Joe Anderson, 2008 m., JAV, Vokietija, Australija, 90 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. rugsėjo 25, 2011 9:41 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: