33> Twelve / Dvylika


Jau labai seniai norėjau pažiūrėti šį filmą, kadangi prieš keletą metų skaičiau Nick McDonell knygą ,,Dvylika“, pagal kurią ir buvo šis filmas sukurtas.

Filmas pasakoja apie narkotikų prekeivį Maiką Vaitą (Mike White), kuris apžvelgia savo gyvenimo laikotarpį, per kurį įvyko skaudus įvykis..

Filmas paliko geresnį įspūdį nei tikėjausi. Tiesa, čia nepamatysite nieko panašaus į Candy ar Requiem for a Dream, nors pavadinimas ,,Dvylika“ priklauso narkotikams. Mat pats Maikas nei alkoholio, nei narkotikų nevartoja- taigi, idealus prekeivis. Bet visgi filmas gan keistai pastatytas: viso pasakojimo metu yra pasakotojas, kuris kalba tikrai dažnai, kartais net veikėjų dialogai primena dokumentinį filmą. Bet tas kitoniškumas man šiame filme ir patiko. Knyga skaityta jau seniai, tad labiausiai įsiminė tik finalas, nors visgi man rodos, kad buvo dar viena siužetinė linija, kurios ekranizacijoje neparodė. Laikas neprailgo, visai įtraukiantis filmas apie turtuolius, jų tuštybę, kurią matome net iki paskutinės jų gyvenimo sekundės… Vietomis jaučiama ironija, kuri tikrai tinkama šiam filmui.

Pagrindinį vaidmenį atlieka Chase Crawford, gerai žinomas iš serialo Gossip Girl. Taip pat, čia galima sutikti ir Emmą Roberts, Rory Culkin (įžymiojo Macaulay Culkin jaunesnysis brolis), 50 Cent, Jeremy Allen White.

Rašau 7/10 , rekomenduoju daugiau jaunimui šį filmą 😉

Rež.: Joel Schumacher, vaidina: Chase Crawford, Emma Roberts, Rory Culkin, 50 Cent, Jeremy Allen White, 2010 m., JAV, Prancūzija, anglų k., 93 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: