Pradžia > Ian Somerhalder, James Van Der Beek, Jessica Biel, Kate Bosworth, Roger Avary, Shannyn Sossamon > 35> The Rules Of Attraction / Traukos dėsniai

35> The Rules Of Attraction / Traukos dėsniai


Jei ne Ian Somerhalder, kuris vaidina šiame filme, tikriausiai net nebūčiau žiūrėjusi šio filmo. Bet įsijungiau ir šiaip ne taip pažiūrėjau jį visą.

Filmas, mano nuomone, yra visiškai apie nieką. O štai ką sako vienas puslapis:

Daug sekso, narkotikų, vakarėlių, adrenalino, netramdomų aistrų ir dar kartą sekso ar tiesiog savęs patenkinimo. Švelnumo jokio. Meilės irgi nedaug.

Tik šalta technika ir bejausmis klaidžiojimas gero nežadančio gyvenimo takais. Ir dar – pilna jausmo, kad gyvenimas nežinia kodėl daugiau juodas, o baltas sniegas krinta irgi tik naktį, ir kad negali žinoti, kas laukia ateityje. Tokia nuojauta, jog niekas… Kvapą gniaužanti istorija papasakota kvapą gniaužiančiu stiliumi.

Na, kad filmas yra kvapą gniaužianti istorija- tikrai nepasakyčiau. Va, stilius tai neblogas. Tikrai neįprastas ir įdomus operatorių darbas, režisūriniai sprendimai. Ir visa kita anotacijoje daugmaž teisinga.

Iš dalies, pagal anotaciją šis filmas turėtų būti panašus į ,,Twelve“, bet lyginant su juo, šis filmas yra visiškas š… Na, visiškai nesudomino, link pabaigos net keliose vietose prasukau. Filmai, kuriuose vien seksas, seksas ir seksas, manęs visiškai nedomina, norisi kažko įdomesnio, negi įdomu pusantros valandos stebėti orgazmo iškreiptą veidą?.. Dar vyksta tušti, nieko nepasakantys pokalbiai, viena kita įdomesnė vieta. Tiesa pasakius, į pabaigą gal šiek tiek pagerėja, bet bendras vaizdas tikrai nepasidaro geresnis.Nesuprantu, kodėl imdb bendras vertinimas- netgi virš šešių.

Kaip ir minėjau, šiame filme vaidina Ian Somerhalder– vienas gražiausių aktorių (mano nuomone), kurį žinau iš serialo The Vampire Diaries ir filmo Life As a House. Palyginus anuos du vaidmenis su šiuo, tai šis- visiška nesėkmė. Tiesa, jo gerbėjos galės pasigerėti jo nuogu kūnu, kadangi jo personažas mėgsta maivytis prieš veidrodį 😀 Nemažą vaidmenį atlieka ir Shannyn Sossamon (One Missed Call) bei James Van Der Beek.

Taigi, siūlau net nepradėti šio filmo žiūrėti… Rašau 1/10 .

Dabar pamačiau, kad šis filmas buvo sukurtas pagal Bret Easton Ellis (jis parašė ,,Amerikos psichopatą“) romaną, tai kažko gražaus ir negalima tikėtis.

Rež.: Roger Avary, vaidina: Ian Somerhalder, James Van Der Beek, Shannyn Sossamon, Jessica Biel, Kate Bosworth, 2002 m., JAV, Vokietija, anglų ir vokiečių k., 110 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: