38> Keith / Keitas


Kažkokia depresiška nuotaika užėjo apie pietus, tad užsinorėjau kokios nors lengvos meilės istorijos, o pataikiau… Taip, ant meilės istorijos, bet tokios, kad toji depresyvi nuotaika niekur nedingo.

Pasakojama Natali ir Keitos susipažinimo istorija: ji- moksliukė, tvirtai siekianti savo tikslo gerai mokytis ir gauti stipendiją labai gerame universitete, o jis- keistuolis, turintis pakvaišėlio reputaciją, įdomiai mąstantis, nieko prie savęs neprisileidžiantis vaikinas. Bendras chemijos laboratorinis darbas juos suartina… Tik kaip ši draugystė paveiks jų ateitį?..

Va, dar dabar kažkokia vos ne ašarotomis akimis sėdžiu- kažkokia labai depresyvi nuo pat pat pradžių istorija. Bet ir labai graži, jauki- trūksta žodžių apibūdinti tam, ką jaučiau viso filmo  metu. Taip, jis pataikė tikrai kaip tik laiku, matyt, jei būčiau buvusi kitokios nuotaikos, turėčiau kiek kitokią nuomonę apie jį, bet… Yra kaip yra ir labai džiaugiuosi, kad pažiūrėjau ,,Keitą“. Galbūt kažką panašaus ne tik aš, bet ir jūs esate matę, bet vis tiek… Suvirpino jis mano jausmus. Ir kirba klausimas: ką daryčiau Natali, Keito vietoje?.. Apskritai, kas yra vertingiausia ir svarbiausia šiame gyvenime, ar taip sunku suprasti, ko iš tikrųjų norime iš gyvenimo, ar būtina eiti pagal srovę?..

Galit vadinti mane pernelyg sentimentalia, jautria, bet rašau 10/10.

Rež.: Todd Kessler, vaidina: Elisabeth Harnois, Jesse McCartney, Margo Harshman, Jenifer Grey, Ignacio Serricchio, 2008 m., JAV, anglų k., 93 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: