Pradžia > Betsy Russell, Costas Mandylor, Kevin Greutert, Tobin Bell > 42> Saw 3D / Pjūklas 7 : spąstai atgyja

42> Saw 3D / Pjūklas 7 : spąstai atgyja


Vieni negali pakęsti tokio tipo filmų kaip ,,Pjūklas“, kiti- atvirkščiai, labai mėgsta. Tai matyt būsiu prie tų antrųjų.

Tai- septintoji ir lyg ir jau paskutinė dalis. Pasakoti apie siužetą labai ir nereikia: toliau vyksta žmonių kankinimai, gaudomas tų visų kankinimų kaltininkas. Šios dalies moralas: nepasakok nebūtų dalykų, nes paims ir iš tikrųjų tai atsitiks.

Galbūt kažkam žiūrėti tokius filmus žiauru, nežmogiška, galiausiai- šlykštu, bet dauguma pritaria, kad visiškai nebaisu. Manęs visi tie išdarinėjami dalykai visai  nebaugina, galiu visa tai stebėti gan ramiai (na, vienoj kitoj vietelėj stengiuosi neužsispoksoti į šlykščiausias vietas). Ir netgi sugebu įžvelgti moralą visame tame. Tikriausiai kai kurie sakys: tas moralas buvo aiškus jau pirmoje dalyje, kam kurti dar šešis filmus? Na, matyt tam, kad pasotint kraujo ištroškusius žiūrovus 😀 Nebūtų populiarus, nebūtų ir tiek tęsinių turėjęs. O juk viskas prasidėjo nuo pirmosios dalies, kurioje žiaurių vietų- vos keletas. O baigiama išlaužytais žandikauliais, išbadytomis akimis ir bene pačiu baisiausiu, kurį pamatysite šioje dalyje, tad nenoriu pasakoti. Mano akimis, ten tikrai labai labai baisus… Ir svarbiausia, kad tas žmogus visai nebuvo to vertas. Pabaiga visai patiko. Tokia gan teisinga, pateikiama dar įvairių atsakymų į seniai žiūrovams kylusius klausimus. Gaila man to senuko, viso to pradininko- jis visai mielas man atrodo, o tokius dalykus išdarinėjo. Aišku, jį šioje dalyje pamatysite tik kaip prisiminimą.

Tiesa, kadangi ankstesnę dalį mačiau jau gan senokai, pradžioje buvo gan sunku suvokti, kas ir kaip. Mano atmintis sakė, kad vienas veikėjas turėjo būti miręs, o taip visai nebuvo 😀 Bet vėliau įsivažiavau ir visai prisiminiau, kas anksčiau vyko.

Skambant All You Need Is Love (atlieka ne bitlai, kadangi klausausi Across The Universe soundtrack‘o 😉 ) galvoju, ką čia jums dar parašyti. Na, rekomenduoju tiems, kurie matė ankstesnes dalis. Nors visgi išskyrus minėtą baisųjį kankinimą, nieko itin naujo ir nepamatysite, viskas panašu į anksčiau matytus mechanizmus. Nerekomenduoju tiems, kurie negali pakęsti kraujo, yra labai silpnų nervų ir turi krūvą prasmingesnių filmų 😀

Rašau 6/10.

Rež.: Kevin Greutert, vaidina: Tobin Bell, Costas Mandylor, Betsy Russell, 2010 m., Kanada, JAV, anglų k, 90 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. rugpjūčio 20, 2015 5:01 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: