45> Mamma Mia! / Mamma Mia!


Niekam ne paslaptis, kad mėgstu muzikinius filmus. Įsijungiau šį, kad praskaidrinčiau sau nuotaiką ir išgirsčiau daug smagios muzikos.

Sofi (akt. Amanda Seyfried) į savo vestuves pakviečia tris vyrus, kuriuos prieš dvidešimt metų mylėjo jos mama (akt Meryl Streep). Vienas iš jų turėtų būti merginos tėvas. Bet kaip sužinoti, jei net pati mama to nežino?.. O visa istorija palydima ABBOS dainų.

Nuobodu. Tikrai tikėjausi, kad viskas bus daug įdomiau ir smagiau. O čia- tik lakiojimas iš kampo į kampą ir tiek. Prailgo man šis filmas. O ir siužetas poprastis, norėjosi nors kiek sudėtingesnio, nes jis tikrai labai jau skurdus. Kas liečia muziką, tai tikrai neblogai. Kažkoks keistas šiame filme buvo Colin Firth. Apskritai, rodos, visi trys vyrukai turėjo būti gan svarbūs personažai. Bet jų charakteriai visiškai neatsiskleidė, gal kiek daugiau Semo (akt. Pierce Brosnan). Amandos vaidmuo irgi neryškus. Matyt, smagiausiai atrodė mamos Donos draugės 🙂

Kas sužavėjo, tai Graikijos vaizdai- jau ne pirmas filmas, kai susižaviu šia šalimi.

Vertinu 6/10

Rež.: Phyllida Lloyd, vaidina: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Amanda Seyfried, Stellan Skarsgård, Julie Waters, Colin Firth, 2008 m., JAV, Didžioji Britanija, Vokietija, anglų ir graikų k., 108 min.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: