49> Zombieland / Zombių žemė


Pamenu, kažkada, kai buvau kino teatre, prieš filmą rodė šio filmo anonsą- pasirodė labai juokingas. O ir imdb balas tikrai geras ( 7,8 ), tai kaip tik neseniai jį prisiminiau ir įsijungiau.

Kolumbas gyvena zombių žemėje- taip nuo šiol vadinasi mūsų Žemė, kadangi ją užgrobė zombiai. Jis nori nuvykti į savo tėvų namus ir surasti galbūt dar gyvus ir zombiais nevirtusius tėvus. Bekeliaudamas jis sutinka vyriškį Tallahassee, gražią merginą Wichitą ir jos mažąją seserį Little Rock (neverčiu, nes bus kažkokie kliedesiai 😀 ). Visi jie turi savo priežasčių, dėl kurių irgi keliauja. Kelionė prasideda…

Gerai, aš vis dar esu priblokšta. Nebuvo ten beveik nieko juokingo. Zombių niekada nemėgau, bet galvojau, kad šis filmas gal bus išimtis- juk jei juokingas, tai visas juokas atpirks tą fantastiką (šiaip jau visokius vampyrus ir neaiškius padarus visai mėgstu, bet tik ne zombius). Bet beveik nesijuokiau. Gal kažko nesupratau?.. Bet kad nelabai buvo ko ten suprasti. Na, nejuokinga ir tiek. Tad ir dėl to tokia mano savijauta yra- net galvoju, kaip jį įvertinti, nes na, tikrai ,tikėjausi kai ko kito. Nors, kita vertus, filmas tikrai neblogas. Tai ne koks siaubo filmas, nors šlykštynių užtenka (vien zombių veidų pakanka..), veikėjų santykiai gan žaismingi, netgi mieli. Na, galbūt jis visai nieko. Bet hmm… Kažkaip imu mąstyti, kad tądien rodė kelis filmų trailer’ius ir to, kuris tikrai juokingas, užmiršau pavadinimą ir pasąmonė sakė, kad tai- Zombieland. Gal.

Sunkiai pažinau Emmą Stone. Man ji miela kažkaip atrodo. 🙂 Dabar pasidomėjau kitais pagrindiniais aktoriais (na, AbigailMy sister’s keeper žinojau), tai pasirodo, Woody Harelson vaidins Heimičą ,,Bado žaidynių“ ekranizacijoje. Nustebino, nors gal ir visai nieko, turėtų tikti jam toks vaidmuo. O Jesse Eisenberg atliko pagrindinį vaidmenį filme The Social Network ir, nors aktorius gero įspūdžio nepaliko, visai norėčiau minėtą filmą pamatyti, nes nemažai gerų atsiliepimų girdėjau.

Šiaip nesigailiu, kad pažiūrėjau. Ir gal jums patiks. Man nelabai.

Rašau 5/10

Rež.: Ruben Fleischer, vaidina: Jesse Eisenberg, Emma Stone, Woody Harrelson, Abigail Breslin, Amber Heard, 2009 m., JAV, anglų k., 88 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: