Pradžia > Billy Connolly, Crispin Glover, Jane Krakowski, Joel McHale, Matthew O'Callaghan, Mike Epps, Todd Wilderman > 52> Open Season 2 / Medžioklės sezonas atidarytas 2

52> Open Season 2 / Medžioklės sezonas atidarytas 2


Šiandien ilgai rinkausi filmą- norėjau ne pernelyg ilgo ir kad nebūtų labai rimtas, ir visiška komedija. Galop įsijungiau animacinį filmą. Tai antroji dalis. Pirmosios nemačiau, bet dabar, kai pagalvoju, tikriausiai ir nežiūrėsiu.

Eliotas įsimylėjęs gražiąją Žizelę, tad netrukus įvyksta jų sutuoktuvės. Bet paskutinę sekundę Eliotas pabėga nuo ,,altoriaus“. Tuomet Dešriuką suranda jo šeimininkė ir visi Elioto draugai suskuba išgelbėti šunelį, kad galėtų grįžti atgal į laukinę gamtą.

Kad ir (berods) paskutinis animacinis filmas buvo labai linksmas, seniau matyti irgi daugiau mažiau palikdavo įspūdį. Ir apskritai, dar neišaugau iš animacinių filmukų. Būčiau laimingiausias žmogus, jei kur nors rasčiau visus Garfield and Friends sezonus (nors gal nepakankamai ieškojau?), o ir kempiniuką labai myliu. Visgi prie animacinių filmų prisėdu gan retai, o jei jau prisėdu, tikiuosi geros humoro dozės. Deja, apie šį filmą to pasakyti negaliu. Taip, jis mielas, toks… Teigiamas. Bet juoktis teko tik kelis kartus. Na, ir šiaip jis nesužavėjo manęs. Galbūt kažkokio kitokio siužeto norėjosi. Nors prie veikėjų prisikabinti negaliu- jie juokingi, o ką jau bekalbėt apie Eliotą- tooks fainutis 🙂 Bet kaip ir minėjau, pats filmas įspūdžio nepaliko.

Rašau tik 5/10

Rež.: Matthew O’Callaghan, Todd Wilderman, įgarsina: Joel McHale, Jane Krakowski, Mike Epps, Billy Connolly, Crispin Glover, 2008 m., JAV, anglų k., 76 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: