Pradžia > Adam Shankman, Mandy Moore, Shane West > 64> A Walk To Remember / Įsimintinas kelias

64> A Walk To Remember / Įsimintinas kelias


Pagaliau pamačiau filmą, kurį vieni giria, kiti peikia. Bet nepaisant to, dauguma (ypač merginų) yra jį matę. Ir pati ne kartą esu išgirdusi klausimą: kaip tu gali būti jo nemačiusi? Prieš kelias dienas per tv pamačiau reklamą, kad sekmadienį (t.y. šiandien) jį rodys. Pamaniau: na ką, laikas pamatyti.

Pasakojama apie mokyklos kietuolį Lendoną, kuris vieną dieną pastebi Džeimę- merginą, su kuria mokosi nuo pat darželio laikų. Tačiau ji visiška priešingybė: pamaldi pastoriaus duktė, vaikštanti su tais pačiais drabužiais, užsisklendusi savyje. Po truputį jų draugystė ima rutuliotis…

Nepatiko. Nuobodus, neįdomus, banalus. Šiaip jau pagr. aktorė Mandy Moore man patinka, o Shane West mačiau pirmą kartą- na, tikras gražuoliukas 😀 Bet net ir jie neišgelbėjo šio filmo. Siužetas per daug numanomas. Net ir toji ,,vinis“ gale buvo nuspėta gan greitai…

Nesakysiu, kad sugaišau laiką- žiūrėdama užsiminėjau visokiais pašaliniais darbais. O ką jau šnekėti apie dešimties minučių reklamas- jau buvau užmiršusi, kaip jos nervina. Norėjosi, kad filmas kuo greičiau baigtųsi, nes erzino mane tas perdėtas saldumas, ko nemėgstu nei filmuose, nei knygose.

Na, gal kada išdrįsiu pažiūrėti The Notebook (juk jie abu pastatyti pagal N. Sparks knygas, kurios iš esmės ne itin skiriasi)- sako, kad jis įdomesnis?..

Vertinu 1/10

Rež.: Adam Shankman, vaidina: Mandy Moore, Shane West, 2002 m., JAV, anglų k., 101 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 3 gegužės, 2012 3:45 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: