67> Inception / Pradžia


Pagaliau prisiruošiau pažiūrėti dar vieną filmą, kuris kone visų giriamas. Tai puikiai parodo ir imdb balas 8,9.

L.DiCaprio vaidinamas herojus valdo kontorą, kurios darbuotojai sugeba pasinerti į žmonių sapnus bei implantuoti naują informaciją ar panaikinti seną. Naujas užsakymas – už viliojantį atlyginimą reikia įsiskverbti į sėkmingo verslininko smegenis bei įrašyti informaciją, kuri leistų jo konkurentams pakoreguoti verslininko mąstyseną.

Domas Cobb – talentingas vagis. Jis geriausias savo srities specialistas, kai kalbama apie ko nors išgavimą ar ko vertingo nukniaukimą, kol žmogus miega, o jo sąmonė tuo metu – pati pažeidžiamiausia.

Šiaip jau šiek tiek šis filmas man priminė neseniai matytą Shutter Island. Net ir pagr. veikėjai bei jų situacijos šiek tiek panašios. Nors visgi man pastarasis labiau patiko. Šiame per daug šaudymų buvo, tai truputį atsibodo tai stebėti, mat nesu to mėgėja. 🙂 Ypač pabaigoje daug veiksmo, kai reikėjo susigaudyti, kas vyksta. Jei tik trumpam nusisukdavau-žiūriu, jau ir nepamačiau kažko svarbaus. Taigi, kam patinka įtempti veiksmo filmai, tai šis be abejonės patiks.

Pati tematika- gebėjimas per sapnus valdyti žmones- tai įdomi ir, bent jau man, niekur dar nematyta. Surinkta tikrai gera aktorių komanda: Leonardo DiCaprio, pastaruoju metu panaikinęs savo kaip romantinių komedijų aktoriaus etiketę, Joseph Gordon- Levitt, kuris man be galo patinka, Ellen Page– jaunutė, tačiau su labai didelėmis ateities perspektyvomis aktorė, na, ir žavioji Marion Cotillard.

O šiaip tai sapnų pasaulis pasirodė įdomus, siužetas įtemptas, o pabaiga- iš tų, apie kurias dar kurį laiką galvoji 🙂 Apskritai, tai visai patiko.

Rekomenduoju ir rašau 8/10

Filmas laimėjęs keturis Oskarus ir begalę kitų apdovanojimų. imdb Top 250 užima 12-ąją vietą.

Rež.: Christopher Nolan, vaidina: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon- Levitt, Ellen Page, Marion Cotillard, Tom Hardy, Cillian Murphy, 2010 m., JAV, Didžioji Britanija, anglų, prancūzų, japonų k., 148 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: