Pradžia > Aaron Taylor-Johnson, Chloë Grace Moretz, Dexter Fletcher, Matthew Vaughn, Nicolas Cage > 69> Kick – Ass / Ateini čia arba gausi į dūdą!

69> Kick – Ass / Ateini čia arba gausi į dūdą!


Taigi taigi, šį sykį papasakosiu įspūdžius apie filmą, kurio pagr. veikėjai- superherojai.

O viskas prasideda, kai niekuo neišsiskiriantis vaikinas Deivas sumano tapti superherojumi. Tačiau viskas ne taip lengva, kaip atrodo iš šalies… Ir jis nė nenumano, kad tame pačiame mieste jis atras net ne vieną superherojų, kurie- kur kas tikresni ir profesionalesni nei jis.

Pagr. vaidmenį atlieka Aaron Johnson. Jis man labai patinka. Mačiau ne vieną filmą, kuriame jis vaidina (Chatroom, Nowhere Boy, Angus Thongs and Perfect Snogging), pirmieji du-  vieni geriausių kada nors matytų filmų. Taigi, nemažai tikėjausi ir iš šio, nors šiaip jau visokie betmenai man ne prie širdies.

Bet nepasakyčiau, kad tai filmas, nuo kurio negalėčiau atsitraukti. Greičiausiai tai- ne visai mano tipo filmas. Nors visgi veiksmo netrūksta, pats siužetas- neišskirtinis, o galutinė ir trumpa nuomonė būtų: mielas filmas su ,,trupučiu“ muštynių. Nesigailiu, kad žiūrėjau, kadangi nemažai vietų prajuokino (o sukeltos emocijos- geras ženklas), bet antrą kartą tikriausiai nežiūrėčiau…

Rašau 7/10

Rež.: Matthew Vaughn, vaidina: Aaron Johnson, Nicolas Cage, Chloë Grace Moretz, Dexter Fletcher, 2010 m., JAV, Didžioji Britanija, anglų k., 117 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: