77> Brothers / Broliai


Ilgokai rinkausi filmą, kai akis užkliuvo už šio- gerai žinomi pagr. aktoriai ir minimalistinis plakatas sužadino smalsumą.

Pasakojama apie tai, kaip po Semo žūties bekariaujant Afganistane, jo brolis Tomis ima vis daugiau laiko praleisti su dukterėčiomis bei brolio žmona Greise…

Ohoho koks filmas. Nors imdb vertinimas vos daugiau nei 7, bet, bent jau man, jis vertas 10 su pliusu. Kaip man patinka, kai geras siužetas ir puikūs aktoriai sudaro puikų duetą. Filmas slogus, mat jaunai šeimai tenka susitaikyti su tėvo, vyro, sūnaus žūtimi. O ką jau kalbėti apie vėlesnius įvykius. Kiekvienas išgyvena savo dramą, visi jaučiasi daugiau ar mažiau vieniši. Skausmas degina iš vidaus, bet ir neleidžia pasiduoti. Antroji pusė filmo- iš viso vien didelė skausmo pakalnė. Ypač sujaudino vienos iš mergaičių elgesys, jos išsakyti žodžiai- juk tai visų ją užgriuvusių pasikeitimų priežastis. Man pasirodė, kad šis filmas emociškai labai stiprus, kiekvieną kartą žiūrint šį filmą, galima įsijausti į atskiro veikėjo jausmus, į jo savijautą po kiekvieno svarbesnio nutikimo. Tad, manau, žiūrėsiu šį filmą ne kartą… Puikus filmas.

Rašau 10/10. Manau, kad rekomenduoju, sakyti net nebereikia..

Rež.: Jim Sheridan, vaidina: Natalie Portman, Jake Gyllenhaal, Tobey Maguire, Carey Mulligan, 2009 m., JAV, anglų k., 105 min.

Reklama
  1. gruodžio 26, 2011 6:56 pm

    jis yra mano norimų pažiūrėti filmų sąraše, dar vakar žadėjau jį siųstis, tikriausiai po tavo įrašo būtinai tai padarysiu, kuo greičiau. 🙂

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: