Pradžia > Emily Blunt, Jean-Marc Vallée, Jim Broadbent, Paul Bettany, Rupert Friend > 80> The Young Victoria / Viktorija. Jaunoji karalienė

80> The Young Victoria / Viktorija. Jaunoji karalienė


Dar vienas ,,karališkas“ filmas, šįsyk apie karalienę Viktoriją, valdžiusią Didžiąją Britaniją XIX-XX a. pr.

Visų pirma, man patiko tai, kad pagr. vaidmenį atliko žavi ir man patinkanti aktorė Emily Blunt. Iš jos spinduliuoja toks nuoširdumas, kad net neįsivaizduoju, kaip ji galėtų atlikti ,,blogietės“ vaidmenį (o gal tokį atliko, tik aš to nežinau?). Taigi, ji tiko ir Viktorijos vaidmeniui ir puikiai perteikė visas emocijas ir išgyvenimus.

Pasakojama būtent apie tą laikotarpį, kai mergina buvo karūnuojama bei keleri jos pirmieji karaliavimo metai. Na, ir žinoma, laikas, kai ji sutiko savo būsimą vyrą.

Įdomiai nuskambėjo vienas faktas, bet galbūt daugelis jį žino: jei karalienė yra nesusituokusi, tai būtent ji gali kam nors pasipiršti, o ne jai. Truputį prajuokino 😀

O pats filmas mielas, bet visgi buvo minučių, kai nuobodžiavau. Šiame filme labiausiai susitelkiama į politiką ir visokius panašius niuansus, kai jaunoji karalienė turi suvokti, kaip valdyti savo šalį, kaip pelnyti žmonių pasitikėjimą. Kai kurios vietos nebuvo labai gerai išdirbtos, trūko aiškumo, kai kurie siužeto vingiai labai jau migloti pasirodė. Bet pats filmas- gražus ir keliantis šypsnį.

Rašau 7/10

Filmas laimėjo Oskarą už geriausius kostiumus.

Rež.: Jean-Marc Vallée, vaidina: Emily Blunt, Rupert Friend , Jim Broadbent, Paul Bettany, 2009 m., JAV, Didžioji Britanija, anglų ir vokiečių k., 105 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: