Pradžia > Adam Scott, Amy Adams, Anand Tucker, John Lithgow, Matthew Goode > 83> Leap Year / Keliamieji metai

83> Leap Year / Keliamieji metai


Šį filmą jau senokai norėjau pažiūrėti, tad pagaliau prisiruošiau, kadangi užsinorėjau ko nors lengvo ir mielo.

Ar žinojote, kad Airijoje yra tradicija: per keliamuosius metus (na, kas ketvirtus, kai būna vasario 29-oji) būtent toji žymioji diena būna skirta moterims, kad šios pasipirštų savo mylimiesiems. Tai nusprendžia padaryti ir Ana, kadangi taip laukto sužieduotuvių žiedo ji taip ir negavo. Tad ji iškeliauja į Dubliną, kur jau yra jos mylimasis. Bet, pasirodo, į jį nukakti bus ne taip lengva…

Koks fainas filmas! Tikrai, jei kada užsinorėsite paprastos romantinės komedijos, įsijunkite šią. Na, banalumo ir visokių epizodų, kuriuos jau matėte ne kartą, tik su kitais aktoriais rasite ir šiame filme, bet visiškai tai netrukdo. Tuo labiau, kad abejoju, ar yra filmų, kuriuose viskas būtų nematyta ir negirdėta. Plius, juk ir nesitikime iš panašių filmų kažko ypatingo.

Tai va, labai man patiko pagr. aktoriai. Amy Adams mačiau antrą kartą, numanau, kad po kiek laiko vėl kokį filmą su ja įsijungsiu, nes abu nė kiek nenuvylė (pirmasis- Enchanted ), tad galbūt ir kiti tokie pat geri?

Na ką, truputį nukrypau į šalį. O apie filmą galiu pasakyti tai, kad yra nemažai juokingų, linksmų situacijų, na, truputį liūdesio (tas pasakymas , kad ,,reikia pasiimti kompiuterį, nes apie sužadėtuves dar nepaskelbiau facebook“ mane supykdė, o ne prajuokino, nors apskritai, tas facebook per daug visur kišamas…) bei romantiškų, mielų akimirkų. Personažai labai savi, atrodo nuoširdūs ir tikintys tuo, ką daro. Manau, tai vienas geriausių (jei ne geriausias) tokio žanro filmų, kuriuos mačiau šiais metais.

Rekomenduoju ir rašau 9/10

Rež.: Anand Tucker, vaidina: Amy Adams, Matthew Goode, Adam Scott, John Lithgow, 2010 m., JAV, Airija, anglų k., 100 min.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: