98> Casanova / Kazanova


Ieškojau filmo, kurį galėčiau pažiūrėti ir akis užkliuvo už ,,Kazanovos“. Nors nesitikėjau nieko ypatingo, bet, kadangi pagrindinį vaidmenį atlieka Heath Ledger, nusprendžiau, kad pats laikas jį pamatyti, tuo labiau, kad noriu pamatyti visus filmus su šiuo aktoriumi.

Na, o pasakojama apie garsųjį Venecijos meilužį, moterų numylėtinį Kazanovą. Jam nereikia nieko daryti, moterys pačios veržiasi į jo glėbį. Bet vieną dieną jis sutinka Francešką, kuri- kitokia nei lig šiol sutiktos moterys.

Kaip ir minėjau anksčiau, nesitikėjau nieko ypatingo, bet man patiko! Ne, tai tikrai nėra tas filmas, kurį žiūrėčiau ir žiūrėčiau ar vienas geriausių mano kada nors matytų filmų. Bet kai norisi kažko paprasto, šis filmas- kaip tik. Yra nemažai juokingų vietų, taip pat pakankamai romantikos ir veiksmo. Aišku, pats Kazanovos personažas nėra toks, kuris man labai patiktų, bet šiame filme jis tikrai fainas 😀 O ir negalima sakyti, kad nėra protingas- juk filosofija užsiimti ne kiekvienas galėtų. Aišku, truputį pykau, kad jis taip melavo ir melavo, o juk, kaip žinoma, melo kojos trumpos, taigi, buvo aišku, kad viskas išaiškės. Ir net nesvarbu, kad pabaigą numaniau, nepradingo susidomėjimas iki pat paskutinės minutės.

Taigi, jei norite ko nors linksmo ir paprasto, rekomenduoju.

Rašau 7/10

Rež.: Lasse Hallström, vaidina: Heath Ledger, Sienna Miller, Jeremy Irons, Lena Olin, Charlie Cox, 2005 m., JAV, anglų k., 112 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: