Pradžia > Alfre Woodard, Antonio Banderas, Liz Friedlander, Rob Brown, Yaya DaCosta > 103> Take The Lead / Gatvės tango

103> Take The Lead / Gatvės tango


Jau kurį laiką norėjau pamatyti kokį nors su šokiais susijusį filmą. Ieškojau vieno, radau kitą. Ir visiškai nenusivyliau.

Tai tikra istorija apie šokių mokytoją Pierą Duleną, kuris nusprendžia išmokyti pramoginių šokių vienos mokyklos būrelį pačių beviltiškiausių mokinių.

Man šis filmas pasirodė puikus. Taip, man, mačiusiai ne vieną panašų filmų, daugmaž viskas galėjo pasirodyti matyta, bet tai visai nesvarbu. Visi aktoriai pasirodė labai gerai, atmosfera perteikta puikiai ir nenusaldinta. Ką reiškia vien tas šokis, kuris pavaizduotas ir nuotraukoje. Iš tiesų, Antonio Banderas labai gerai juda. Dėl to šiek tiek gaila, kad visgi jo sugebėjimams rodyti buvo skirta ne tiek daug vietos. Jo partnerė (akt. Jenna Dewan-Tatum ) irgi puiki šokėja. Tuo galite įsitikinti ir pirmojoje Step Up dalyje. Pamatysite ir daugiau gerai judančių veikėjų. Buvo išsakyta nemažai labai gražių frazių, na pvz.: jei mėgsti šokti, tai reiškia, kad esi sutvertas šokiams (nors ir nepavyksta taip gerai, kaip norėtųsi) ar kad jei moki vaikščioti, tai moki ir šokti. Finale, be abejo, šokių buvo nemažai, tai vienas iš jų man labai patiko.. Na, bet ką jau čia smulkinuosi: patiko visi šokiai.

Rekomenduoju tiems, kurie mėgsta filmus, kuriuose dominuoja šokiai.

Rašau 9/10

Rež.: Liz Friedlander, vaidina: Antonio Banderas, Rob Brown, Yaya DaCosta, Alfre Woodard, 2006 m., JAV, anglų k., 112 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: