115> The Upside of Anger / Pykčio regimybė


Šį filmą pamačiau atsitiktinai ir tenorėjau pažiūrėti vien dėl to, kad jame vaidina Kevin Costner, Keri Russell ir Evan Rachel Wood. Tiesa, gerai, kad neskaičiau anotacijos, buvusios prie filmo, nes jame buvo parašyta net ir kulminacija..

O jei trumpai, pasakojama apie šeimą: Terę ir jos keturias dukras, kurias vieną dieną palieka jų tėvas ir išvyksta į Švediją pas meilužę.

Tai filmas apie pyktį, neapykantą, kuri aptemdo viską, kad net imi nebematyti, kas dedasi aplinkui ir neapgalvoji savo veiksmų. Labiausiai palikimą išgyvena moteris, nes merginos, nors jau tikrai nebe vaikiško amžiaus visos, nerodė didelių kančių. Net ir keista, kad visos taip slėpė savo jausmus, į paviršių iškildavo tik įvairūs kiti nesutarimai, dėl kurių visuomet namuose tvyrojo įtampa, bet būtent apie tėvą beveik nieko merginos nekalbėjo, tik viename pokalbyje šnekėjo, kaip visos jo nekenčia, o viena dukra karts nuo karto paklausdavo, ar mama jam neskambino.. Jauniausioji (berods penkiolikametė) apskritai, toks jausmas, gyveno taip, lyg nieko nebūtų nutikę.. Tai kažkaip seserų kančia, jei tokia buvo, nelabai mane įtikino. Jų mama- taip, išgyveno.. Na, po to atsiranda, be abejo, vyriškis, kai kurių dukrų gyvenimai irgi keičiasi.. Bet vis dėlto nebuvo nieko, kas mane užkabintų ar sudomintų. Taip, mintis yra, ir ji tikrai gan gera, bet pats filmas… Nuobodus, nesukeliantis jokių jausmų. Kulminacija- gal ir nieko, tik tiek, kad apie ją nuspėjau labai greitai, net pernelyg greitai, taigi, kai jos laukimas gan užsitęsė, jau galvojau, gal laikmatis suklydo ir filmas truks gerokai daugiau nei kad rodo…

Na, nežinau, rekomenduoti nesiryžtu, bet o gal jums patiks.

Rašau 5/10

Rež.: Mike Binder, vaidina: Joan Allen, Kevin Costner, Erika Christensen, Keri Russell, Alicia Witt, Evan Rachel Wood, 2005 m., JAV, Vokietija, Didžioji Britanija, anglų k., 118 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: