Pradžia > Baz Luhrmann, Hugh Jackman, Nicole Kidman > 117> Australia / Australija

117> Australia / Australija


Jau gal porą savaičių sukosi galvoje šis filmas- taip nekantravau jį pažiūrėti. Vakar tai ir būčiau padariusi, bet pasimaišė Dogville, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka ir N. Kidman. O šiandien vos neprasikeikiau, kai, likus vos dvidešimčiai minučių, nustojo krauti filmą… Taigi, belaukdama, kol man iš naujo užkraus visą filmą, pažiūrėjau vieną The Vampire Diaries seriją, ir galop sulaukiau akimirkos, kai galėjau ramiai užbaigti filmą.

Filme pasakojama apie anglų aristokratę Sarą, atvykusią į Australiją. Įstabaus grožio krašte jos laukia didžiulis paveldėtos žemės su galvijų bandomis plotas. Tačiau prasidėjęs naujas Saros gyvenimo etapas nėra lengvas. Paaiškėjus, kad stambūs galvijų augintojai prieš moterį surezgė sąmokslą, ketindami atimti žemę.  O dar ji susipažįsta su varovu Droveriu, kuris nusprendžia jai padėti…

Tiesą pasakius, jau maniau, kad teks nusivilti šiuo filmu, nes nemažai yra gan nekokių komentarų apie jį. Bet tai nenutiko. Filmas man absoliučiai patiko. Nepasirodė nei ištemptas, nei nuobodus. Truputį magiškas, truputį yra karo vaizdų, truputis meilės, veiksmo- visko nei per daug, nei per mažai. Rodos, net nežinau, ką ir rašyti, nors dažniausiai, jei kas nors patinka, tai galiu rašyti be paliovos. O šį kartą kažkaip sunkoka. Patiko siužetas: jis įvairus, neapsistoja ties viena vieta. Labai faini aktoriai, N. Kidman apskritai visuose filmuose, kiek su ja mačiau, man patiko. Pradžioje šis jos vaidmuo man priminė vaidmenį, kurį ji atliko filme Cold Mountain, ir jai vaidinti tokias moteris tinka. Berniukas fainas. Ir pabaiga tokia, kokios ir norėjau.Vaizdai, gamta labai graži.Ypač sukelia šypsnį, kai prisimenu, kad vaikystėj svajojau gyventi būtent Australijoje. 😀 Dar viena detalė: Baz Luhrmann režisavo ir puikujį Moulin Rouge!, kuriame pagr. vaidmenį irgi atliko N. Kidman.

Tiesa, kurį laiką mačiau, kad paieškoje buvo ieškotas dainos, kuri skambėjo šiame filme, pavadinimas. Bent jau man labiausiai įsiminė Over the Rainbow. Pirmą kartą ją išgirdau seriale Glee ir man ji labai patiko. Bet tik šiandien, žiūrėdama Australia sužinojau, kad ji skamba miuzikle The Wizard of Oz, kurį, be abejonės, kada nors žiūrėsiu. Žemiau rasite visą dainą 😉

O filmui rašau 10/10 ir rekomenduoju.

Filmas nominuotas Oskarui už geriausius kostiumus.

Rež.: Baz Luhrmann, vaidina: Nicole Kidman, Hugh Jackman , 2008 m., JAV, Australija, Didžioji Britanija, anglų, aborigenų, kinų, japonų k., 165 min.

over the rainbow ( The Wizard of Oz, 1939 m.)

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: