Pradžia > Alexander Skarsgård, James Marsden, James Woods, Kate Bosworth, Rod Lurie > 126> Straw Dogs / Šiaudiniai šunys

126> Straw Dogs / Šiaudiniai šunys


Šiaip jau norėjau pamatyti šio filmo kitą versiją (1971 m.), tačiau naujesniąją paskatino pažiūrėti vieną iš pagrindinių vaidmenų atliekantis Alexander Skarsgård (man žinomas kaip Erikas iš serialo True Blood).

Pasakojama apie sutuoktinius Emę ir Davidą, atsikrausčiusią į Emės vaikystės namus. Jie susipažįsta su vietiniais, tačiau pažintis darosi vis labiau trikdanti ir gąsdinanti.

Dabar galvoju, į ką panašus man šis siužetas. Tikrai jau kažką panašaus esu mačiusi, tik nepamenu tiksliai. Na, šiaip jau siužetas panašus į siaubo filmų, bet viskas čia įtelpa tik į trilerio žanrą, nors kraujo tikrai bus. Idėja gan įdomi, nors pastaruoju metu tikrai populiari, tad ne veltui ir buvo prisiminta šio filmo ankstesnė versija bei nutarta užsidirbti iš jau seniai sumąstyto siužeto, pridedant naujus ir šiuo metu populiarius aktorius. O aktoriai gan neblogi ir vaidina visai įtikinamai. Emė, mėgstanti vasarą būti be apatinių, priverčiama juos dėtis dėl vyrukų, keletą savaičių taisančių stogą ir atvirai į ją spoksančius, Davidas, galvojęs, kad galės netrukdomai rašyti, priverstas klausytis nepatinkančios muzikos, kalančio plaktuko ir bandyti tvarkyti viską kitaip nei tai daro vietiniai- be muštynių. Bet netrukus įtampa ima augti, visa, kas buvo lig tol, tampa taip nereikšminga, kad net juokinga.

Tai visai nelinksmas, kiek žiaurus filmas, parodantis žmonių žvėriškumą, negailestingumą. Kai viskas įsisiūbavo, žiūrėjau ir galvojau: kaip galės ramiai gyventi po viso to tie, kuriems pasiseks?

Filmas įtraukiantis ir tikrai įdomus.

Rašau 7/10

Rež.: Rod Lurie, vaidina: James Marsden, Kate Bosworth, Alexander Skarsgård, James Woods. 2011 m., JAV, anglų k., 110 min.

P.S. Tiesa, šiaip jau niekuomet nepatariu žiūrėti trailer’ių, nors juos ir įdedu. 😀 Jei nors kiek susidomėjote, ištverkite jo nepažiūrėję.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: