Pradžia > Blanca Portillo, Lluís Homar, Pedro Almodóvar, Penélope Cruz > 130> Los Abrazos Rotos / Šalti apkabinimai

130> Los Abrazos Rotos / Šalti apkabinimai


Po The Skin I Live In labai norėjau pamatyti dar kokį nors Pedro Almodovaro filmą, na, ir šiandien šiaip ne taip (mat atsirado visokių nesklandumų) aš pažiūrėjau šį, dar žinomą kaip Broken Embraces.

Pasakojama apie garsų scenaristą ir režisierių, kuris gyveno dviems vardais. Po baisios avarijos, kurios metu jis neteko regėjimo, Mateo nusprendžia vadintis savo slapyvardžiu: Henriu Keinu, nes mano, kad su regėjimu mirė ir jis- Mateo. Bet po keturiolikos metų jis nusprendžia prisiminti lemtingus įvykius, pasakojančius apie paskutinio filmo kūrimą bei nuostabią meilę moteriai- Lenai.

Ką pastebėjau, tai puikų vizualinį vaizdą, kurį gyriau ir pradžioje minėtame filme. Netgi spalvos atrodo suderintos taip, kaip gali būti suderintos tik šio režisieriaus filme. Vaizdai užburia ir žavi, atrodo, lyg kiekviena detalė būtų skrupulingai sugalvota ir įgyvendinta.

Kalbant apie aktorius, tai labai sužavėjo Penelope Cruz, kurią pirmą kartą mačiau miuzikle Nine. Ir jei po pastarojo filmo dar truputį abejojau dėl jos nepaprasto populiarumo, tai žiūrėdama ,,Los Abrazos Rotos“ įsitikinau, kad ji turi šarmo, kuris net ir visiškai prastą filmą padarytu geru. Bus įdomu pamatyti ir kitus P. Almodovaro ir P. Cruz bendrus projektus, kurių, kiek žinau, dar ne vienas yra.

Siužetas nėra idealus. Kai kurie siužeto vingiai primena paprasčiausią melodramą. Tačiau vis dėlto jis yra gan įdomus. Patiko stebėti aklo žmogaus judesius, tiesiog neįtikėtina, kiek gali išmokti žmogus, kaip jis sugeba tvarkytis pats. Ir nors tai buvo filmas, kuris nepasiekia didelės kulminacijos, man vis tiek patiko, nesinorėjo praleisti net menkiausio ištarto sakinio.

Viską apibendrinus, filmas man patiko. Toks lengvai tekantis, mielas, alsuojantis ispaniška dvasia, o dar toji raudona spalva, kuri vyravo viso filmo metu- tiesiog puiku.

Rašau 8/10

Rež.: Pedro Almodóvar, vaidina: Penélope Cruz, Lluís Homar, Blanca Portillo, 2009 m., Ispanija, ispanų ir anglų k., 127 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 23 liepos, 2013 3:57 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: