Pradžia > Anton Yelchin, Drake Doremus, Felicity Jones, Jennifer Lawrence > 131> Like Crazy / Kaip pamišę

131> Like Crazy / Kaip pamišę


Užsinorėjau kokio nors paprasto filmo apie meilę, tad pamaniau, kad reikia pažiūrėti šį. Na, ir nenusivyliau, kadangi gavau būtent tai, ko norėjau.

Viskas prasideda, kai studentė britė Ana įsimyli amerikietį Džeikobą. Tačiau netrukus viza baigiasi, Ana turi palikti JAV..

Sakysite, kad banalu? Taip. Sakysite, kad liūdna? Taip. Sakysite, nuobodu? Ne, tik ne šiandien. Nėra ypatingo ir sudėtingo siužeto, ši problema kone viso filmo metu ir sprendžiama. Ir ne tik vizos gavimo, bet ir sugebėjimo gyventi atskirai ir neprarasti taip puoselėtų jausmų. Paprastutis, bet mielas filmas, kuris neprailgo. Gražūs pagrindiniai aktoriai (ypač vaikinukas 😀 ) , tačiau visgi numačiusi keletą pabaigų šiam scenarijui ir iš pradžių net nežinojau, kokios labiau norėčiau. Kodėl? Tiesiog pažiūrėkite ir patys pamatysite.

Šiame filme vaidina ir Jennifer Lawrence, kurią šiais metais pamatysime The Hunger Games. Dar nemačiusi nė vieno jos vaidmens nusprendžiau, kad ji netinka Ketnės vaidmeniui. Ir išvydusi ją šiame filme nuomonės nepakeičiau. Na, bet gal pamačiusi minėtą filmą nuomonė pasikeis.. O kalbant apie Like Crazy, tai nelabai turiu prie ko prisikabinti, apskritai, man jos personažo net gaila buvo pasidarę.

Filmą rekomenduoju pažiūrėti merginoms, vaikinams gal ir nepatiks.

O dabar paspoilinsiu apie pabaigą, tad, jei nenorite susigadinti malonumo, neskaitykit !

Taigi, pabaiga yra palikta žiūrovų valiai. Na, kaip jums fainiau, taip ir galvokite. Aš lieku prie nuomonės, kad jie visgi išsiskirs. Pabaigoje nebebuvo likę tos meilės, kuri juos vienijo pradžioje. Atrodo, lyg pasiekus tikslą nebėra reikalo stengtis dėl vienas kito. Jie pasidarė per daug skirtingi, kad liktų kartu. Štai tokia mano nuomonė.

Rašau 7/10

Rež.: Drake Doremus,vaidina: Felicity Jones, Anton Yelchin, Jennifer Lawrence, 2011 m., JAV, anglų k.,  90 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: