Pradžia > Danny Boyle, Dev Patel, Freida Pinto, Loveleen Tandan > 147> Slumdog Millionaire / Lūšnynų milijonierius

147> Slumdog Millionaire / Lūšnynų milijonierius


Kartais tikrai naudinga įsijungti televizorių, ypač jei rodo kokį įdomų filmą. Vakar taip ir pasielgiau, nors ,,Lūšnynų milijonierių“ lig tol buvau mačiusi gal porą ar trejetą kartų. Tiesiog pasinaudojau galimybe šį puikų filmą, kurį galėčiau žiūrėti ir žiūrėti, pažiūrėti dar kartą.

Taigi, tai istorija apie Džamalį, dirbantį paprasčiausiu pasiuntinuku. Jis dalyvauja  garsiame televizijos žaidime ,,Kas nori tapti milijonieriumi?“ ir, visų nuostabai, puikiai atsakinėja į klausimus. Tad rengėjams kyla abejonės ir jie nusprendžia apklausti Džamalį ir sužinoti, kodėl jis taip puikiai atsakinėja.

Taigi, remiantis užduotais klausimais žaidime yra papasakojama visa Džamalio praeitis. Idėja įdomi ir už ją, be abejo, reikia girti Viką Swarup, pagal kurio romaną ir buvo pastatytas šis filmas. Tiesa, kadangi esu skaičiusi knygą, tai galiu pasakyti, kad neatitikimų tikrai nemažai yra, knyga daug žiauresnė, filme susikoncentruojama į kitus dalykus. Bet man tiek knyga, tiek filmas labai patiko (knyga Lietuvoje išleista dviem pavadinimais: ,,Lūšnynų milijonierius“ ir ,,Gyvenimo lošimas“).

Iš galvos tikriausiai niekad neišnyks dvi filmo scenos. Nenoriu atskleisti siužeto, tad tik užsiminsiu, kad viena scena yra susijusi su Džamalio mama, o kita- su vonia, pilna pinigų. Pastaroji ypač.

Estetiškai gražiai padarytas, surinkta tinkama aktorių komanda, gerai perteikta Indija, toji atskirtis tarp turtuolių, jų spindinčių prabangių namų, ir netoliese stovinčių lūšnynų. Negalima niekuo pasitikėti, visada baimė ir baimė, o viską valdo ne kas kitas, o pinigai…

Yra ir liūdnų, ir linksmų scenų, muzika- puiki. Tiesa, daugelis nenori žiūrėti šio filmo, nes mano, kad tai vienas iš tų indiškų filmų, kur pusę laiko dainuoja ir šoka. Ne, tai tikrai ne toks filmas, vienas vienintelis šokis įvyksta tik pačioje pabaigoje.

Ir aš net nežinau, ką dar pasakyti. Tiesiog, jei dar kas kartais esate jo nematę, pažiūrėkite..

Taigi, 10/10

Filmas laimėjęs 8 Oskarus.

imdb Top 250 šiuo metu užima 162 vietą (8,1 / 10)

Rež.: Danny Boyle, Loveleen Tandan, vaidina: Dev Patel, Freida Pinto, 2008 m., Didžioji Britanija, anglų ir hindi k., 120 min.

Pora dainų…

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. liepos 7, 2013 3:48 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: