Pradžia > Larry Charles, Sacha Baron Cohen > 151> Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan / Boratas. Kaip šaunusis Kazachstano žurnalistas Amerikoj patirtį graibstė

151> Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan / Boratas. Kaip šaunusis Kazachstano žurnalistas Amerikoj patirtį graibstė


Prieš keletą metų žiūrėjau Bruno. Ir dar ne kur kitur, o kino salėje. Na ir pamačiau tai, ko visai nesitikėjau ir jis mane vietomis tikrai nemaloniai nustebino..  Bet visai laukiu The Dictator, tad pamaniau, kad laikas pažiūrėti garsųjį Boratą, apie kurį esu skaičiusi visai teigiamų komentarų.

Boratas- kazachstanas, kuris išvyksta į Ameriką filmuoti dokumentinio filmo. Čia jis pamato garsųjį serialą ,,Gelbėtojai“ bei jame vaidinančią Pamelą Anderson. Ir nusprendžia ją vesti.

Ką aš žinau… Filmas- nuobodumo viršūnė, nors buvo ir visai smagių scenų. Bet visgi daugiausiai nelabai man jis kokių jausmų sukėlė. Šiaip jau jis ,,aštrokas“ savo temomis, jei būčiau ta, kuri domisi Kazachstanu, jo santykiais su kaimyninėmis šalimis, žydais ir pan., tai gal ir būtų juokinga. Na, pvz. jei tai būtų filmas apie lietuvius, garantuotai juokčiausi (arba piktinčiausi) žymiai daugiau. Bet dabar, kai man tos šalys- nė motais, tai ne kažką ir pastebėjau. Tik tai, kad pabrėžiama, kokie dideli skirtumai tarp Amerikos ir Kazachstano. Na, ir žydų nekentimas. Ir, be abejo, yra tokių scenų, į kurias žiūrint kyla tik vienas klausimas: kaip jie sugeba filmuotis tokiose scenose? Nors lyginant su Bruno, Boratas yra dar visai švelnutis.

Daugiau nei 3/10 nerašysiu…

Filmas nominuotas Oskarui.

Rež.: Larry Charles, vaidina: Sacha Baron Cohen, 2006 m., JAV, anglų , armėnų, lenkų k., 84 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: