Pradžia > Gurinder Chadha, Jonathan Rhys Meyers, Keira Knightley, Parminder Nagra > 153> Bend it Like Beckham / Smūgiuok kaip Beckhamas

153> Bend it Like Beckham / Smūgiuok kaip Beckhamas


Užsinorėjau kokio lengvo filmo, o šis pasirodė vienas iš tų paaugliškų, mielų ir šypsnį keliančių filmų.

Londone gyvenanti 18-metė Jesminder Bhamra (ar tiesiog Džes) meta drąsų iššūkį savo šeimos iš Indijos papročiams ir tradicijoms. Kiekvieną laisvą akimirką ji žaidžia futbolą parke su vaikinais, trokšta tapti profesionalia futbolininke ir svajoja kada nors išbėgti į aikštę su Anglijos rinktinės marškinėliais. Pažintis su Džule jai atveria galimybes pasiekti tai, ko labiausiai trokšta.

Viskas aišku kaip du kart du, net nesulaukus vidurio aišku, kaip viskas baigsis, bet vis tiek buvo įdomu. Pati futbolo nežaidžiu ir esu stebėjusi ne tiek ir daug rungtynių, taigi, šis filmas turėtų labiau patikti tiems, kurie gyvena šiuo žaidimu. Lygiai taip kaip Džes, kurios kambario sienas puošia David Beckham plakatai ir iškarpos iš žurnalų ar laikraščių. Džulė, kurią vaidina K. Knightley, taip pat svajoja apie ateitį, kuri būtų susijusi su futbolu. Nors šį sykį K. Knightley manęs kažkaip nesužavėjo (gal kad pripratusi prie kitokių jos vaidmenų, o gal paprasčiausiai čia ji netiko), bet jos personažas įneša daugiau spalvų.

Bene įdomiausia buvo stebėti indiškas vestuves. Indų papročiai, Džes šeima- tai tikriausiai ir yra stiprioji šio filmo pusė. Būtų galima kalbėti apie tai, koks pasišventimas ir koks begalinis noras žaisti futbolą yra pas Džes ir kaip tai žavi, bet.. Kažkaip didelių jausmų tai nesukėlė, gal kad panašaus scenarijaus filmų yra nemažai, o gal viskas neįtikino, nes per daug greitai rutuliojosi..

Bet apskritai, filmas visai įdomus.

Rašau 6/10

Rež.: Gurinder Chadha, vaidina: Parminder Nagra, Keira Knightley,  Jonathan Rhys Meyers, 2002 m., JAV, Didžioji Britanija, Vokietija, anglų, vokiečių, hindi k., 112 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: