Pradžia > Diane Keaton, Gabriel Macht, Mandy Moore, Michael Lehmann, Piper Perabo, Tom Everett Scott > 156> Because I Said So / Nes aš taip pasakiau

156> Because I Said So / Nes aš taip pasakiau


Kiek kartų esu mačiusi šio filmo reklamą per televizorių, tiek užsinorėdavau pamatyti šį filmą. Bet dažniausiai jį rodo visai netinkamu laiku, tad beliko jį pažiūrėti per kompiuterį (šiaip jį rodys šį savaitgalį per kažkurį kanalą iš ryto).

Pasakojama apie mamą ir tris jos dukras, o ypač vieną jų- Milę. Mama pasitelkia net šiuolaikines technologijas, kad pastarajai surastų tokį vaikiną, kuris jos būtų vertas.

Ar tikrai mamos žino, ko reikia jų vaikams? O ypač ar jos turi teisę reguliuoti savo vaikų gyvenimą, kai šie jau tokio amžiaus, kad net nebegyvena kartu? Iš pradžių net nesmagu buvo, kai taip matėsi Milės priklausomybė nuo mamos. Ir nors sakydavo ,,ne“, galop visada pasielgdavo taip, kaip būtent liepdavo mama. Bet vėliau visa tai taip nekrito į akis. Iš tikrųjų, jų šeimynėlė tikrai linksma. Patiko tai, kaip atvirai mama su dukromis bendrauja ir narsto pačias įvairiausias temas. Ir pati mama tikrai nesenamadiška ir faina. Tuo tarpu Milė- nerangi, susinervinusi besijuokianti keistu ir garsiu juoku ir be galo plepanti. O ją su mama vienija pomėgis maisto gamybai.

Ir štai, pasipainioja Milei du vaikinai, vienas už kitą gražesnis, abu malonūs ir savaip žavūs. Belieka pasirinkti. O tai tikrai nelengva, nes abu traukia, o dar visiškai skirtingi jų gyvenimo būdai užduoda daug klaustukų. Na, šiaip jau aišku nuo pat pradžių, su kuriuo ji liks gale ir tas pasirinkimas man patiko. Galiu atskleisti, kad su mama taip pat nutiks šis tas smagaus ir mielo.

Filmas lengvas, smagus (kelissyk juokiausi kone balsu 😀 Gerai, kad viena namie buvau), oir Mandy Moore šiame filme tikrai gerai žiūrėjosi, tai ne koks A Walk To Remember

Rekomenduoju, ypač moteriškajai lyčiai. 🙂

Rašau 7/10

Rež.: Michael Lehmann, vaidina: Diane Keaton, Mandy Moore, Gabriel Macht, Tom Everett Scott, Piper Perabo, 2007 m., JAV, anglų k., 102 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: