Pradžia > Ben Miller, Julia Stiles, Luke Mably, Martha Coolidge > 160> The Prince & Me / Princas ir aš

160> The Prince & Me / Princas ir aš


Negaliu patikėti, kad aš tokia rami, kai iki pirmojo egzamino liko… Maždaug pusantros savaitės. O šiokio tokio jauduliuko reikėtų, nes galbūt jis mane priverstų atsiversti knygą ir pasimokyti? O jei grįžus prie to, kas būtų į temą, tai šiandien grįžusi namo ir pažiūrėjusi paskutiniąją New Girl seriją užsinorėjau kokio nors mergaitiško filmo. O kas begali mergaitiškiau skambėti už šį pavadinimą?

Siužetas standartinis: ji- paprasta merginai iš fermerių šeimos, kuriai svarbiausia gerai baigti mokslus, kad pasiektų savo svajonę tapti gydytoja. Tuo tarpu jis- Danijos princas, pretendentas į karaliaus karūną, beviltiškas mergišius ir palaido būdo jaunuolis. Ir štai jis pamato reklamą, kurioje skelbiama, kad Viskonsino niversitete- pačios gražiausios merginos, išsinuoginančios vos tik išgirdusios tokį prašymą, ir nutaria, kad jam ten reikia nuvykti.

Taigi, jie susipažįsta, aišku, ji nežino, kad jis- princas, mano, kad gal tik koks pasipūtęs baltarankis turtuolis… O Edis (oficialiai- Edvardas) užsimano ją palenkti į savo pusę… Kažkam sekasi ūkiniai darbai, kažkas moka Šekspyrą, taigi, progų susitikti vis daugėja… Bet mano nuomone, viskas vyko per daug greitai. Nors kita vertus taip būna visuose tokiuose filmuose. Ir viskas kuo toliau, tuo gražiau. Skaičiau vieną komentarą, kad nežinoti šio filmo vingių ir pabaigos galėtų nebent tas, kuris nėra matęs nė vieno romantinio filmo arba gyvena kur nors rūsyje.. Ir tai tiesa, nes filmas nuspėjamas. Bet man patiko aktoriai, o iš personažų pats mieliausias pasirodė Sorenas.

Laikas neprailgo, buvo vietų, kur varčiau akis (t.y. kur jau taip nuspėjama ir neįtikima, kad realiame gyvenime nutiktų), bet visai neblogas jis.

Tik nepatiko man Peidž draugė. Balsas erzinantis.

Kiek mačiau, yra ne vienas tęsinys. Bet neketinu jų žiūrėti. Priežastis paprasta: jau antroje dalyje Peidž vaidina kita aktorė, o berods trečioje pakeičiamas ir Edvardą vaidinantis aktorius… O man tai nepatinka.

Rašau 6/10

Rež.: Martha Coolidge, vaidina: Julia Stiles, Luke Mably , Ben Miller, 2004 m., JAV, Čekija, anglų k., 111 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: