Pradžia > Britt Robertson, Jamie Johnston, Kelly Preston, Peter Markle, Ron Eldard > 168> The Tenth Circle / Dešimtasis ratas

168> The Tenth Circle / Dešimtasis ratas


Tai filmas, sukurtas pagal to paties pavadinimo Jodi Picoult knygą. Ši knyga man pasirodė viena geresnių iš visų šios autorės knygų, kurias teko skaityti, taigi, panorau pamatyti ir filmą.

O siužetas sukasi apie paauglę Triksę, kuri grįžusi iš vakarėlio pasako tėčiui, kad ją išprievartavo jos buvęs vaikinas.

Žinot, neprisiminiau iš knygos beveik nieko (tik pačius pagrindinius dalykus (į kuriuos pabaiga neįeina 😀 )), taigi, filmą žiūrėjau kiek paspėliodama, kas ir kaip. Visgi tai šioks toks detektyvas, nors veiksmo jame nedaug. Pagrinde mokykla, namai, policijos komisariatas. Jokių šaudymų-gaudymų. Tik bandymas pokalbiais išsiaiškinti, kas čia iš tikrųjų kaltas, kas ne. Einant filmui į pabaigą įvyksta vienas įvykis, kuris dar labiau viską sumaišo.

Pagrindinį vaidmenį atlieka Britt Robertson, jaunutė aktorė, man puikiai žinoma iš serialo The Secret Circle, kur irgi atlieka pagr. vaidmenį. Jau nuo pat pradžių pastebėjau, kad visgi jos vaidyba labai nuspėjama ir vienoda, nors vaidmenys kiek skirtingi. O juk norisi, kai aktorius atsiskleistų kuo įvairiau. Iš aktorinės pusės nelabai ką galėčiau pasakyti ir apie kitus aktorius… Kažkaip visai nykiai, gal tėtį vaidinantis aktorius dar kiek išsiskiria, bet šiaip jau buvo vietų, kai žiūrėjau ir tiesiog netikėjau jais, kad jie išgyvena būtent tai, ką sako.

Kaip jau minėjau, knygos pabaigos neprisimenu, tas filmo pabaiga mane kiek nustebino. Nepatiko. Galėjo būti kitokia (ir ne tik galėjo, bet ir turėjo!).

Rašau 6/10. Žiūrėti galima. Ypač, jei knyga neskaityta. Nes imu prisiminti daug detalių iš jos, kurių šiame filme nebuvo. Knyga niūresnė, įtikinamesnė.

Rež.: Peter Markle, vaidina: Kelly Preston, Ron Eldard, Jamie Johnston, Britt Robertson, 2008 m., Kanada, anglų k., 95 min

  1. Laura
    13 kovo, 2013 8:36 pm

    Gal galite ikelti nuoroda, kur galeciau pamatyti si filma

  2. 14 kovo, 2013 2:14 pm

    bijau sumeluoti, bet man rodos siunčiausi iš thepiratebay.

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: