Pradžia > Armie Hammer, Julia Roberts, Lily Collins, Tarsem Singh > 173> Mirror, Mirror / Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija

173> Mirror, Mirror / Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija


Pamenu, buvau labai susižavėjusi šio filmo anonsu, kuris buvo įgarsintas lietuviškai. Galvojau, gal ir palauksiu, kol atsiras internete filmas su profesionaliu įgarsinimu, bet nutiko taip, kad labai užsinorėjau šiandien jį pamatyti.

O pasakojama apie Snieguolę, kurią uždarytą pily laiko pikta pamotė. Ir ateina diena, kai merginai sukanka aštuoniolika ir ji užsinori pamatyti šalį, kurią jai skirta valdyti. Tačiau pamotė nenori taip lengvai atsisakyti karaliavimo..

Pradėsiu nuo to, kad princas Alkotas (kuris, beje, visai žavus), o tiksliau aktorius Armie Hammer, man pasirodė kažkur labai matytas, o pasirodo jis yra vaidinęs Gossip Girl.  Dar pamačiau, kad vieną pagrindinių filmų jis atliks mano laukiamame filme The Lone Ranger, kuris pasirodys tik kitamet. Na, bet jau truputį nukrypau. Taigi, princo vaidmenį jis atliko pakankamai gerai (prisiminus GG, tai man rodos jis ir ten kažkokį didiką vaidino 😀 ), mielas pasirodė. Nors visgi ta šuniška idėja man beviltiškai kvaila pasirodė..

Kai pirmą kartą pamačiau Lily Collins, pamaniau: iš kur tokią ištraukė princesės vaidmeniui? Bet tokią nuomonę sudarė būtent tas poster’is, kuriame, mano nuomone, ji atrodo tikrai negražiai. Tačiau pavartykite kitas nuotraukas, galop užtenka pamatyti šį filmą, kad nuomonė pasikeistų. Ji  tikrai graži ir tinkama šiam filmui. O ir vaidyba tikrai gera.

Na, Julia Roberts man niekada pernelyg nepatiko, tad ir filmų su ja mažokai mačiau, bet čia ji visai neblogai atrodė, nors kad buvo pribloškianti ar kad labai žavėjo, nepasakyčiau. Nors neigiamas veikėjas retai žavi.

O siužetas, be abejo, nėra tikslus pasakos atkartojimas. Nors yra ir panašių motyvų (obuolys, septyni nykštukai, princas, veidrodėlis), tačiau net ir dauguma jų yra naudojami kitam tikslui. Čia daugiau kovų, daugiau juokingų akimirkų, aišku, yra ir nejuokingų (nors turėtų būti juokinga ir vaikai greičiausiai irgi iš jų juokiasi), ir banalių (nors kuri pasaka nėra banali?). Tiesą pasakius, tikėjausi daugiau muzikos, dainų, o čia nuskamba tik viena- finale. Ir, mano nuomone, ji ten visai nederėjo ir neskambėjo… Bet šiaip jau nebloga pasaka.

Rašau 7/10

Rež.: Tarsem Singh, vaidina: Lily Collins, Julia Roberts, Armie Hammer, 2012 m., JAV, anglų k., 106 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 20 rugpjūčio, 2015 5:48 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: