Pradžia > Ashley Judd, Octavia Spencer, Patrick Dempsey, Rob Minkoff > 174> Flypaper / Musgaudis

174> Flypaper / Musgaudis


Labai norėjau pažiūrėti kokį lengvą pusantros valandos trukmės filmuką, taigi, išsirinkau šį. P. Dempsey man gerai žinomas kaip visokių romantinių komedijų aktorius, tai pagalvojau, kad ir šis filmas bus panašus į juos.. Bet nors apsirikau (tos romantikos ne tiek ir daug), tikrai nepasigailėjau jo įsijungusi, nes gavau tikrai gerą dozę humoro.

O filmas apie tai, kaip vienu metu tą patį banką susiruošia apiplėšti dvi grupuotės. Vienu iš įkaitų tapęs klientas Tripas bando rasti išeitį iš susidariusios padėties ir išgelbėti ne tik save, bet ir kitus įkaitus.

Ir net nežinau nuo ko pradėti… Tiek daug visko norisi pasakyti…

Tokio linksmo filmo jau seniai nemačiau. O juk šio pagrindo esmė- būtent apiplėšimas. Atrodo nuobodžiai? Tačiau tokių plėšikų reikėtų dar paieškoti. Ypač mane vis stebino porelė- Želė ir Riešutų sviestas (tokios jų pravardės)- jau tokie faini ir juokingi. Ir, be abejo, kvaili bei naivūs, tačiau tai visai neerzino, anaiptol, jie įnešė tiek daug šarmo šiam filmui. Kitos grupuotės nariai- taip pat ne iš kelmo spirti. Nors ir nėra ko lyginti su minėtaisiais, tačiau ir iš jų galima nemažai pasijuokti, ypač iš blondino. Taigi, abi grupuotės nori įsilaužti, tačiau tai daro visiškai skirtingais būdais. Porelė pasiruošusi apvogti banką mažais šautuvėliais bei iš kažkur nusipirktais akcijiniais sprogmenimis, kai tuo tarpu kita grupuotė pasižymi ir didesniu narių skaičiumi, ir ginklų galingumu, ir susidarytu planu bei kitomis, kur kas patikimesnėmis priemonėmis išlaužti seifą.

Kalbant apie įkaitus, tai jie visi gan skirtingi. Daugiausia, tai banko darbuotojai, tačiau yra ir du paprasčiausi klientai. Vienas iš jų- Tripas, kurio vaidmenį atlieka P. Dempsey. Jis ne ką mažiau juokingas nei visi nusikaltėliai. Ir įtartinas, netgi labai. Nuo pat pradžių maniau, kad kažkas su juo ne taip, kad jis turi kažkokių slaptų kėslų, kad galbūt jis- vienas iš nusikaltėlių, tik gerai slepiantis tapatybę. Juk per daug gerai jis viską nuspėjo, per daug stengėsi išlandžioti visus kampus, o kartais jo elgesys priminė kažkokio maniako, kuris nesuvokia, kas aplinkui vyksta.

Labai daug smagių situacijų, veiksmo tikrai nemažai, tiesiog nepastebėjau, kaip filmo pabaiga atėjo. Norėjosi, kad būtų ilgesnis. O pabaiga, bent jau man, buvo visiškai netikėta. Bet kaip ten sakoma: ką mažiausiai įtari, tas pasirodo kaltas? Atomazga irgi smagi, o kaipgi kitaip.

Taigi, nelabai ir turiu prie ko prisikabinti. Man šis filmas tikrai patiko ir pranoko visus lūkesčius. Rekomenduoju visiems, norintiems smagios komedijos.

Rašau 9/10

Rež.: Rob Minkoff, vaidina: Patrick Dempsey, Ashley Judd, Octavia Spencer, 2011 m., JAV, Vokietija, anglų k., 87 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: