Pradžia > Channing Tatum, Chris Miller, Jake M. Johnson, Johnny Depp, Jonah Hill, Phil Lord > 176> 21 Jump Street / Nevykėliai po priedanga

176> 21 Jump Street / Nevykėliai po priedanga


Tikriausiai mažai kas esate girdėję apie serialą 21 Jump Street (1987-1991), pagal kurį remiantis ir buvo sukurtas šis filmas. Minėtame seriale pagrindinį vaidmenį atliko pats Johnny Depp, jį galite trumpai išvysti ir filme (ir matyt jis priimtas į šį filmą būtent dėl fakto, kurį jau minėjau). Pati to serialo nemačiau (bet labai norėčiau). O filmą pasirinkau po nemažo kiekio gerų komentarų.

Vienas- moksliukas, tačiau nepasitikintis savimi ir nesportiškas, o kitas- raumeningas gražuoliukas, tačiau nepasižymintis gerais pasiekimais moksluose. Šie du ką tik iškepti policininkai grįš į mokyklos suolą, kad būtų sugauti narkotikų tiekėjai.

Taaaip! Šis filmas tikrai juokingas. Bent jau pirma jo pusė. Žinoma, buvo daug kvailų, banalių juokelių, tokių, kurie įvardijami kaip amerikietiški (o tokie man tikrai ne visada įtinka), tačiau buvau išsišiepusi iki ausų tiek, kiek tikrai nesitikėjau. Pamaniau: eh, atsipalaiduosiu po matematikos egzamino, tačiau, kad šis atsipalaidavimas bus toks smagus tikrai negalvojau. Buvo vietų, kai vos suturėjau juoką (užtat geriau žiūrėti šį filmą arba tuomet, kai nieko namie nėra, arba kai visi esantys toje pačioje patalpoje žiūri kartu su jumis, nes kitu atveju būsite nesuprasti 😀 ).. Labai daug juokingų situacijų, kai tiesiog neįmanoma susilaikyti.. Jau pati pradžia žada gerą komediją.. Užteko pamatyti Tatum’ą su ta šukuosena. Ahahaha 😀 Tikriausiai visą dieną juokčiausi ir dar neužtektų, jei prieš nosį kabėtų nuotrauka su tuo vaizdu.. Beje, kalbant apie pastarąjį asmenį, tai aš jo niekada nemėgau ir sakiau: nežiūrėsiu šito filmo tikrai. Na, bet pažiūrėjau. Ir galiu pasakyti, kad jam labiau tinka išdarinėti tokias nesąmones nei būti romantišku besiseilėjančiu berniuku. Aišku, čia tik mano nuomonė.

Kas dar? Jau buvau perspėta, kad pamatysiu Jake M. Johnson (arba tiesiog Niką ir New Girl), bet vis tiek nustebino mane jo vaidmuo. Bet ten visa mokykla išprotėjusi, tad nėra ir ko stebėtis jo personažu 😀 Ai, ir žinoma, malonu buvo išgirsti minint mano mėgstamą serialą Glee. Aišku, jis šiame filme buvo labai ironiškai pavartotas.

Tai va, o nutiko tai, kad maždaug po valandos kažkas atsitiko, t.y. juoktis nelabai bebuvo iš ko. Be abejo, jie juk policininkai, tad turi artėti tas metas, kai turės iš peties padirbėti. Pašaudys jie tikrai nemažai, taigi, visai nekeista, kad ėmiau nuobodžiauti. O tas ,,juokelis“ (gatvėje) man tiesiog sugadino viską. Tai aš jau vadinu visišku perspaudimu. O juk viskas ėjosi tikrai gan neblogai…

Rekomenduoju komedijų mėgėjams.O pati rašau 7/10

Rež.: Phil Lord, Chris Miller, vaidina: Jonah Hill, Channing Tatum, Johnny Depp, Jake M. Johnson, 2012 m., JAV, anglų k., 109 min.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: