Pradžia > Julie Anne Robinson, Kelly Preston, Liam Hemsworth, Miley Cyrus > 181> The Last Song / Paskutinė daina

181> The Last Song / Paskutinė daina


Visų pirma, šiandien baigėsi visi mokslai, kadangi parašiau paskutinį egzaminą. Ta proga pagalvojau pažiūrėti kokį filmą, kuris būtų lievas (taip, iš karto buvau susidariusi nuomonę apie jį), koks nors meilė-seilė tipo. Na, ir įsijungiau šį.

Pasakojama apie merginą, atvykusią vasaroti pas tėtį. Jie abu bando surasti abipusį ryšį, kurį yra praradę. O vieną dieną Roni sutinka gražuoliuką Vilą.

Na, įdomumo dėlei galiu pasakyti, kad tai filmas sukurtas pagal Nicholas Sparks knygas. O jo knygų ekranizacijų stengiuosi vengti, nes kiek teko matyti, visi nepatiko (A Walk To Remember, Dear John), bet šį norėjau pamatyti, kadangi jame vaidina Liam Hemsworth, o jį norėjosi pamatyti ne tik kaip Geilą iš The Hunger Games.

Ir net nežinau, gal tinkama nuotaika, bet žiūrint jį neteko vien tik vartyti akis… Buvo momentų, kai žiūrėjosi tiesiog kaip mielas filmas.. Nors negalėjau ironiškai nežiūrėti į visokius besivartymus purve, ,,šlapius marškinėlius“ ir pan. Na, šiaip jau sudėta viskas, kas banaliausia. Be abejo, kaip ir kituose, taip ir šiame atsiranda problemų, kurios neleidžia būti kartu. Būtent ši dalis man nepasirodė tinkamai išvystyta, nes visgi daugiausiai laiko jie praleidžia šypsodamiesi, bučiuodamiesi, vaikščiodami ar bėgiodami… O visa kita nueina į antrą planą ir pabaigoje toks ,,bum“, kai viskas tiesiog sugriūva ir jie, ak, kaip gaila, tiesiog negali būti kartu. Dar nepatiko, kad per dažnai jie pykosi, dėl kiekvienos smulkmenos: tu melagis, apgavikas, tu mergišius, tu toks anoks, pasitrauk nuo manęs. Tai va, tas man nepatiko. Merginos namuose esanti situacija- liūdna, bet ir šviesi..

Ir paskutines kelias minutes užsinorėjau miego ir apie tai begalvodama kažką praleidau, bet kažkaip net nebuvo įdomu ką.

Visai patiko kai kurios dainos iš soundtrack’o.

Žiūrėti galima. Bet rekomenduotina nebent jaunimui.

Tiesa, čia šiaip įdomi detalė: M. Cyrus su Liam Hemsworth kaip tik neseniai susižadėjo. Na, nuomonę apie tai pasilaikysiu sau. Bet vat kaip nutinka.

Rašau 4/10

Rež.: Julie Anne Robinson, vaidina: Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Kelly Preston, 2010 m., JAV, 107 min.

 

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: