Pradžia > Anna Boden, Emma Roberts, Keir Gilchrist, Ryan Fleck, Viola Davis, Zach Galifianakis > 189> It’s Kind of a Funny Story / Gana juokinga istorija

189> It’s Kind of a Funny Story / Gana juokinga istorija


Tikslaus šio filmo siužeto nežinojau, tik tiek, kad susiję su ligonine ir kad jame vaidina Emma Roberts. O siužetas gan paprastas, bet įdomus: Kreigas ateina pas gydytoją ir jam pasiskundžia dėl depresijos, kuri jį kankina. Taip jis patenka į suaugusiųjų psichiatrinę ligoninę, kur ima kitaip žvelgti į gyvenimą. Ir pats filmas nėra sudėtingas ar labai niūrus, greičiau jau lėtas, ramus, šviesus. Ir mielas. Visi veikėjai kenčia nuo kokių nors ligų, bet juose tiek gėrio ir visi savaip žavi, net nesvarbu, kad kai kurie net nesiorientuoja aplinkoje ir viskas, ką jie mato, tai šizofreniškus vaizdus.

Tiesa, man truputį užkliuvo pagr. veikėjas Kreigas. Bet tikriausiai todėl, kad filmo kūrėjai taip jį ir norėjo parodyti. Man trūko jame esančių depresijos simptomų, jo elgesio, kuris būtų paskatintas šios ligos. Bet juk filme ne tiek ir svarbios yra ligos ar jų gydymas. Svarbiausia čia bendravimas ir tarpusavio santykiai.

Dar labai nervino vienas dalykas. Aišku, jis nesusijęs su filmu.. Tiesiog man visai nenorėjo šio filmo krauti maždaug nuo pusės, tad šis procesas vyko labai lėtai.. O galop, likus dešimčiai minučių nusprendė, kad apskritai neverta to daryti. Taigi, teko atidėti tas likusias minutes kitai dienai… Aišku, nebūčiau kažko ypatingo praleidusi, nes pabaiga nuspėjama, bet vis tiek, kai prasidėjo titrai, pasidarė daug geriau nei kad vakar, kai taip ir nebaigusi turėjau išjungti jį..

Gražus, šviesus filmas. Tik nemanau, kad įsimins ilgam. 7/10

Rež.: Anna Boden, Ryan Fleck, vaidina: Keir Gilchrist, Zach Galifianakis, Emma Roberts, Viola Davis, 2010 m., JAV, anglų k., 101 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: