193> Dreamgirls / Svajonių merginos


Kartojuosi tikriausiai ir ne kartą, bet pakartosiu dar kartą: esu didelė miuziklų mėgėja, taigi, šis buvo irgi įrašytas į mano ilgąjį norimų peržiūrėti filmų sąrašą. Tai miuziklas apie tris merginas, kurios nori užkariauti didžiąją sceną

Iš tokių filmų dažniausiai nesitikiu jokio įmantraus siužeto. Šis- ne išimtis. Tiesa, nesitikėjau, kad jis apims tokį laikotarpį kaip berods septyneri metai. Maniau, kad visą laiką jos kamuosis dėl nesėkmių, o galop gale bus pasiekusios populiarumo viršūnę. Tačiau čia yra kiek kitaip. Galiu išduoti paslaptį, kad dainuoti jos pradeda nuo pat pradžių.. Šis filmas labiau apie gyvenimą,  tarp vokalisčių ir tarp kitų žmonių, dirbančių kartu, santykius.

Pirmiausia… Vokalinė pusė yra nuostabi. Visuomet žavėjausi Beyonce balsu, nors ir nesu didelė jos gerbėja. Pirmą kartą dainą Listen, kuri skamba šiame filme, išgirdau tuomet, kai ėmiau ieškoti tikrosios versijos po to, kai ją išgirdau seriale Glee. Ir tuomet man pasirodė nuostabu. Man tai- viena gražiausių dainų. Todėl buvo tikras malonumas išgirsti ją šiame miuzikle. Jenifer Hudson pasižymi dar geresniu balsu ir man jos vokalas labai geras. Anika Noni Rose, manau, ganėtinai mažai turėjo progų atsiskleisti kaip solistė, bet jau dabar užsinorėjau pamatyti filmuką The Princess and the Frog, kur, mačiau, ji įdainavusi nemažai dainų. O visos trys jos skamba kuo puikiausiai.

Siužetas, kaip ir anksčiau minėjau, nelabai išskirtinis. Ir jis man nesukėlė kažkokių didelių emocijų. Tiesiog varžymasis dėl pagr. narės statuso, dėl vyrų, dėl šlovės ir pan. manęs per daug nejaudina. Tas jų vadybininkas paprasčiausias stereotipas, apie kuriuos sklando visokie juokeliai, kad tik per lovą daroma karjera.. Ir tikėjausi, kad vienas išsiskyrimas pabaigoje bus dramatiškesnis, o jie ten visai normaliai išsiskyrė.

Bet dainuojama daug, o tai- geriausia, kas begali būti tokiame filme.

Dėl nuostabių balsų nė kiek nedreba ranka rašydama 8/10. Žemiau įdedu keletą dainų. Nepatingėkite ir paklausykite.

Filmas laimėjo du Oskarus.

Rež.: Bill Condon, vaidina: Beyoncé Knowles, Jamie Foxx, Eddie Murphy, Jennifer Hudson, Anika Noni Rose, 2006 m., JAV, 130 min

Keletas dainų

 

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. rugpjūčio 23, 2012 12:52 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: