203> Dread / Baimė


Nėra tokio žmogaus, kuris nieko nebijotų. Ir galbūt net nebūtinai žmogaus, bet ir gyvo organizmo. Visi mes turime baimių, vieni daugiau, kiti mažiau, vieni tai parodome, kiti užslepiame. Šis filmas būtent apie tai ir yra: apie baimes, slypinčias kiekviename. Trys kolegos studentai imasi daryti filmą. Prieš kameras atsisėda žmonės ir pasakoja savo baimes bei iš kur jos atsirado. Anotaciją derėtų pailginti, kadangi tuo filmas neužsibaigia. Bet paliksiu intrigėlę tiems, kurie dar tik žiūrės. O patikėkit, kulminacija tikrai verta kulminacijos vardo.

Vyruką, esantį kairėje, turėtų pažinoti tie, kurie matė twilight sagos filmus (o taip, man reiktų prisiruošti pažiūrėti Breaking Down part 1). Jau seniai norėjau kokį filmą su juo pažiūrėti, o šiandien užsinorėjau kokio nors siaubo filmo ir taip už akių užkliuvo šis. Nors visgi buvau pažadėjusi: jei pradės lįsti visokie baubai, tuoj pat išjungsiu. Nebevirškinu aš jų. Bet tokių nebuvo, tad filmą pažiūrėjau be jokių krūpčiojimų.

Šiaip net ir tikru siaubo filmu jo negalima pavadinti. Įdomybės prasideda tik maždaug po valandos, taigi, prisiminus, kad filmas tetrunka 1,5 h, įdomumui laiko ne tiek daug ir lieka. Jei visa tai būtų buvę pradėta rodyti daug anksčiau ir labiau viskas būtų išplėsta, būtų buvę daug įdomiau stebėti. Būtent vargana pradžia ir lėtas įsivažiavimas ir yra filmo problema.

Aktoriai man patiko. Gan įtikinama jų vaidyba, ypač to vieno pamišėlio..

Pažiūrėkit. Vien dėl to, kad pati idėja gera. Bet išpildymas nekoks. Mano manymu, netgi ir pradėti iš karto galėjo būtent nuo to, kas pradėjo vykti tik paskutinį pusvalandį, ir visa tai filmuoti.. Aišku, nebūtinai taip drąstiškai..

Parašysiu 5/10.

Rež.: Anthony DiBlasi, vaidina: Jackson Rathbone, Hanne Steen, Laura Donnelly, Shaun Evans, 2009 m., JAV, Didžioji Britanija, 108 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: