The Secret Circle / Slaptasis ratas (1 sezonas)


Pagaliau pabaigiau žiūrėti šį serialą, kuris ir užsibaigia pirmuoju sezonu. Jis sukurtas remiantis L. J. Smith knygomis (tos pačios autorės, kuri parašė The Vampire Diaries) ir, spėju, buvo manyta, kad taps populiarus. Bent jau Lietuvoje, spėju iš paliekamų komentarų, jis toks ir tapo, bet visame pasaulyje, matyt, pritrūko žiūrovų.. Kad ir kaip ten būtų, bet, tiesą pasakius, džiaugiausi išgirdusi, kad jo neberodys..

Viskas prasideda, kai 16-ametė Cassie atvyksta iš Kalifornijos gyventi pas senelę. Čia ji susipažįsta su žaviu vaikinu Adamu bei jo draugais… Netrukus išaiškėja, kad jie visi- raganos ir raganiai. O Kesė- trūkstama jų magiškojo rato dalis, turinti ne ką mažiau galių nei kiti, apie kurias nė nenutuokė.

Iš pažiūros TSC (taip trumpiau vadinsiu serialą) atrodo panašus į jau minėtąjį The Vampire Diaries. Iš tikrųjų yra tų panašumų: mergina atvyksta į naują vietą po to, kai žūva jos mama (TVD- abu tėvai), meilė, fantastika, mokykla, joje ruošiami šokiai pačiomis įvairiausiomis progomis, taip pat, ir miestelio šventės, meilės trikampiai ir t.t. Tačiau įsigilinus labiau, galima išvysti, kad TSC tėra nepavykęs TVD mėgdžiojimas.

Cassie ir Adam

Visų pirma, man nuo pat pradžių nepatiko abu pagr. veikėjai (juos matote viršuje). Na, Cassie iš bėdos dar nebloga, tokia eilinė viską į savo rankas visuomet perimanti mergiotė- o tokia ir turi būti pagr. veikėja. Tačiau Adamas, iš pradžių nustebinęs savo blakstienomis (ne aš viena į jas atkreipiau dėmesį 😀 ), vėliau ėmė erzinti savo charakteriu. Jau toooks šventuolis, tik bėgioja kaip šunelis tai apie Dianą, tai apie Cassie .. Niekada neužmiršiu, kai jis išsiskyręs su viena iš jų (nesakysiu su kuria) savo noru, vėliau su didele kančia žiūrėjo, kaip ji šoka su kitu.. Ir šiaip, per daug saldutis jis.. Taip jau yra, kad serialuose dažnai mane labiau traukia blogesni vaikinukai. Jų charakteriai margesni ir įvairiapusiškesni nei tų gerųjų.

Jake ir Faye

Būtent dėl to, kad blogiukai įneša šarmo, nuo pat pradžių pamėgau Fei, kuri yra tikra savanaudė. Visos intrigos ir nešvarūs žaidimėliai sukasi būtent apie ją, ji nori visko sau ir mažiausiai rūpinasi kitais. Aišku, nėra ji visuomet tokia bloga, kaip ir visiems, pasitaiko gerumo valandėlių.

Džeikas pasirodo ne pirmoje serijoje, galiu atskleisti, kad jis kaip ir pakeis kitą veikėją. Kaip ir Fei, jis yra tikrai ne gerutis, turi blogą praeitį, negana to, nebijo pasakyti šiurkštesnio žodžio. Jis nevaidina, elgiasi taip, kaip jam patinka.  Iš vaikinų (o jų pasirinkimas tikrai skurdus šiame seriale) man jis labiausiai patiko.

Melisa, Fei, Kesė ir Diana

Dar, turiu prisipažinti, raganos mane ne taip žavi kaip pvz. vampyrai. Nors seniau žiūrėdavau ,,San Francisko raganas“ (kaip tik kažkada pamąsčiau, kad reiktų pažiūrėti jį nuo pradžių iki galo) ir man patiko, bet šiaip raganos.. Nežinau, bet nesu jų mėgėja. Taigi, tai irgi matyt prisidėjo prie to, kad nebuvo šis serialas tas, kurio kiekvieną savaitę laukdavau (todėl taip ir užsitęsė jo žiūrėjimas, nors pradėjau kartu su visais)

Kalbant apie siužetą, tai buvo taip: pradžia įdomi (juk viskas nauja, norisi viską suprasti ir atskirti kas čia ir kaip), tuomet prasideda nuobodžiosios serijos ir likus maždaug 7 serijoms vėl prasideda įdomumas, kuris nesibaigia iki pat paskutinės minutės. Pabaiga tokia, kad tiesiog norisi antrojo sezono, kadangi paliekama pernelyg daug klaustukų dėl būsimų įvykių. Tiesiog negalėjau atsitokėti, nes negalvojau, kad viskas liks taip neaišku. Nors kai kurie veikėjai, rodos, kiek apsitvarkė savo gyvenimą ir kėlė šypsnį. Tik paskutinės kelios minutės paėmė ir sugadino visą idilę. Negražu taip palikti!

Bet, kaip ir minėjau pradžioje, džiaugiuosi, kad pasibaigė. Nepasakyčiau, kad tai buvo tas serialas, nuo kurio sunkiai galėjau atsitraukti, tiesiog nesinorėjo jo mesti nepabaigus, o kas žino, gal ir toliau būčiau žiūrėjusi antrąjį sezoną, nes taip jau būna, kai prisiriši prie ko nors ir, rodos, ne tiek įdomu, bet nežiūrėti irgi nesinori. O pabaigti buvo verta, nes, kaip ir sakiau, pabaiga tikrai gera. Na, ir tiko man jis, kai norėjosi tiesiog prastumti laiką ar apie nieką negalvoti.

Dėl rekomendacijų.. Rekomenduoju, jei patinka serialai su paranormalių galių turinčiais veikėjais. Nors negarantuoju, kad patiks.

Rašau 6/10

Vaidina: Britt Robertson, Thomas Dekker, Phoebe Tonkin, Shelley Hennig, Jessica Parker Kennedy, Chris Zylka, Adam Harrington, Grey Damon, 2011 m., JAV, Kanada, 45 min. , 22 epizodai

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: