212> Carriers / Nešėjai


Šitą filmą imdb man siūlė ir siūlė, tad kol šis pasiūlymas netapo pretekstu daryti atvirkščiai- nežiūrėti (nes kartais nutinka atvirkštinė reakcija..), nusprendžiau įsijungti.

Žmonės užsikrečia baisia liga, kuri per keletą dienų nukankina žmogų, kol galop jis miršta. Žmonijai gresia visiškas išnykimas, kadangi vaistų nuo šios ligos nėra. Keturi draugai keliauja automobiliu kuo toliau nuo sergančiųjų ir tikisi išgyventi nuo nieko neapsikrėtę.

Visų pirma, tai yra šio filmo toks plakatas,kuris man nepatinka, o pažiūrėjusi filmą suvokiau, kad ir neatitinka realybės. Na, gerai, tokių veidų filme buvo, bet juos įmanoma suskaičiuoti tikriausiai ant vienos rankos pirštų.. Pagrinde rodė žmones, kurie arba dar neužsikrėtę, arba yra dar ne paskutinėje stadijoje, kai veidai iš tikrųjų atrodo panašiai. Tas plakatas sudaro įspūdį, kad filme bus daug baisių vietų, visi sergantieji kone landžios iš už kiekvieno kampo ir pan.. Bet taip nėra. Filmas pakankamai ramus, panašesnis netgi labiau į dramą nei į siaubo filmą. Didžioji veiksmo dalis vyksta važiuojant automobiliu ar kur nors apsistojant. Todėl čia svarbiausias yra ketvertuko tarpusavio bendravimas, jų stengimasis išvengti ligos, konfliktų.

Bet ką jūs darytumėte, jei matytumėte, kad kažkam reikia jūsų pagalbos? Taip, galbūt tas ,,kažkas“ sergantis ir galbūt buvote daug kartų įspėti, kad negalima prie tokių žmonių artintis. Tačiau ar nesuvirpa viduje matant, kaip kitas kankinasi, gal net jau miršta?.. O ką daryti, kai sužinai, kad sergi ar kad tavo draugas, bendrakeleivis tuo užsikrėtė? Kaip tuomet elgtis? Būtent tai sprendžia veikėjai. Ir kai kada sprendimai būna liūdni, bet neišvengiami.

Jau nuo pat pradžių matosi, kas turėtų paskutinieji kovoti dėl išgyvenimo ir, pasirodo, kad nuspėjau gerai, tad pabaiga gan banaloka, nors ir visai gražiai užbaigta.. Netgi saldokai. Bet man patiko.

Tiesa, trukmė yra trumpa, bet tikrai pakankama.

Man patiko.

Rašau 7/10.

Rež.: David Pastor, Àlex Pastor, vaidina: Chris Pine, Piper Perabo, Lou Taylor Pucci, Emily VanCamp, 2009 m., JAV, 84 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: