Pradžia > Alec Baldwin, Mark Osborne, Scarlett Johansson, Stephen Hillenburg, Tom Kenny > 213> The SpongeBob SquarePants Movie / Kempiniuko Plačiakelnio filmas

213> The SpongeBob SquarePants Movie / Kempiniuko Plačiakelnio filmas


Vakar užsinorėjau ko nors mielo ir ganėtinai kvailo. Tai nejaugi yra kas nors daugiau tinkamo už šį filmą? Kempiniukas Plačiakelnis- vienas mėgstamiausių animacinių veikėjų (pirmosios vietos neapleidžia Garfildas). O čia net ne viena serija, o visas pusantros valandos filmas!

Kempiniukas turi palikti Bikini Botomą, kad surastų ir sugrąžintų Neptūnui jo karūną. Bendražygiu tampa geriausias Kempiniuko draugas Patrikas, o tuo metu Planktonas vykdo savąjį planą Z.

Kempiniukas, kaip ir filmuke, taip ir čia pasižymi begaliniu vaikiškumu ir kvailumu, bet ir būna toks mielas, kaip sakoma, ,,nors prie žaizdos dėk“. Na, Patrikui niekad nesimpatizavau, nors kai pagalvoju, vienodo jie kvailumo.. Tai va, bet stebėti juos, o ypač Kempiniuką, man linksma, jie primąsto tiek visokių dalykų, kurie šautų tikrai ne kiekvienam. Nuotykiai nėra kažkuo ypatingi, tokių pasitaikydavo ir filmuke, tačiau visko daugiau ir vientisame pasakojime yra tikrai smagių vietų, o juokingiausia, kai pasielgdami kvailai jie išsikapanodavo iš užklupusių bėdų.

BET. Viskas būtų tikrai pakankamai gerai, tačiau yra tas BET, kurio tikrai nenorėjau. Nemėgstu, kai į filmuką įkišami žmonės, o čia pasirodo pats David Hasselhoff (kas nežino, jis atliko pagr. vaidmenį kadaise populiariame seriale ,,Gelbėtojai“)! Supykau. Tikrai supykau. Ir dėl to toji pabaiga man sugadino visą malonumą..

Jei patiko serialas apie Kempiniuką, tai rekomenduoju ir filmą pažiūrėti. 6/10

Rež.: Stephen Hillenburg, Mark Osborne, įgarsina: Tom Kenny, Scarlett Johansson, Alec Baldwin, 2004 m., JAV, 84 min

Reklama
  1. liepos 11, 2012 5:52 am

    na jau nepyk tik taip. 😀 juk ant kempiniuko neįmanoma pykt. 😀

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: