Pradžia > Robert Zemeckis, Robin Wright, Tom Hanks > 218> Forrest Gump / Forestas Gampas

218> Forrest Gump / Forestas Gampas


PAGALIAU. Paskutiniu metu tik ir sukosi galvoje šis filmas, o šiandien aš jį ir pažiūrėjau.

Forestas Gampas- turintis protinių sutrikimų vyrukas, kuris žmonėms, prisėdusiems autobusų stotelėje, pasakoja savo gyvenimo istoriją. Einant filmui į pabaigą sužinome ir priežastį, kodėl jis čia sėdi..

Tai filmas, apie kurį nesu girdėjusi nė vieno blogo atsiliepimo. Visiems jis patinka, visi jį giria. Ir aš- ne išimtis. Iš tiesų, puikus filmas. Toks šviesus.. O juk šviesos mūsų gyvenime labai reikia. Šiame filme yra ir liūdnų vietų, kurių gan nemažai, bet visumoj tai nėra tas filmas, kuriame sunaudosite daug servetėlių, nes, kaip ir minėjau, tai beprotiškai šviesus filmas. Tiek geros valios, nuoširdumo ne visur galima išvysti, to netgi nebūtų galima pakartoti ir tikiuosi, kad niekuomet jo nesumąstys perdaryti, nes T. Hanks- idealus šiam vaidmeniui ir niekieno kito neįsivaizduočiau jo vietoje. Tai filmas, įeinantis į istoriją, tai filmas, kuris įdomus visokio amžiaus kino mylėtojams.

Filmas trunka kiek daugiau nei pora valandų, bet atrodė, kad praėjo ne daugiau nei valanda. Stebėti Foresto Gampo gyvenimą buvo įdomu. O kiek daug gražių žodžių prisakyta.. Rodės, sėdėk prieš ekraną, klausykis ir užsirašinėk. Na, aš to nedariau, vieną kitą susirasiu internetinėse svetainėse, nes sėdėti su užrašų knygele prieš ekraną nesinorėjo, nes tuomet neįsijausčiau į filmą ir taip pusė įdomumo būtų dingę.

Veiksmo filme yra, kadangi Gampo gyvenimas tikrai spalvingas. Buvo įdomu stebėti, kaip jis viską pasakoja taip nuoširdžiai, nė kiek nesipuikuodamas. O ką jau kalbėti apie pačius gyvenimo vingius, kurių galėtų  pavydėti daugelis. O Forestui jie- tik paprasčiausia gyvenimo dalis.

Pabaiga, nepaisant vieno įvykio, gana šviesi ir laaabai graži.

Ir nežinau nė ką pridurti.. Geras, įdomus, įtraukiantis filmas, kurį būtina visiems pamatyti. Tai toks filmas, kurį galėčiau žiūrėti dar ne kartą ir, manau, kad taip ir bus ateityje. Džiaugiuosi, kad nebelaukiau nė dienos ilgiau. O praleisti tokį filmą būtų tikrai nuodėmė.

taigi, žiūrėkit ir mėgaukitės.

10/10

Filmas laimejo 6 Oskarus. Taip pat, imdb Top 250 šis filmas šiuo metu užima 24-ąją vietą. Ir žinot, jis vertas daug aukštesnės vietos..

Rež.: Robert Zemeckis, vaidina: Tom Hanks, Robin Wright, 1994 m., JAV, 142 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: