Pradžia > Aaron Stanford, Alexandre Aja, Emilie de Ravin, Vinessa Shaw > 219> The Hills Have Eyes / Ir kalnai turi akis

219> The Hills Have Eyes / Ir kalnai turi akis


Kiek pamenu, visuomet tarp baisiausių buvo minimas šis filmas, tad, kaip visada, norėjosi pamatyti, kas ten tokio baisaus. Šiaip jau tai yra 1977-ųjų  metų perdirbinys. O pasakojama apie šeimą, kuri vyksta atostogauti ir keliauja per dykumą. Tačiau automobilis sugenda ir jie įstringa joje, o netrukus sužino, kad dykumoje kažkas gyvena.

Ką galiu pagirti, tai vietą. Dykuma- puiki vieta siaubo filmui. Na, kas gi gali būti beviltiškesnio ir nesaugesnio už dykumą, kurioje negyvena jokie žmonės, nėra normalių kelių ir neaišku, į kurią pusę eiti, nes paprasčiausiai dykuma pernelyg didelė ir klaidi.

Tačiau tai daugmaž viskas, kas patiko. Žudymo priežastis, žudikų tapatybės- dar visai nebloga, tačiau pats filmas.. Iš karto nerekomenduoju tiems, kurie nemėgsta filmų, kur daug kraujo. Jo ir kitokių šlykščių vietų (suknežintos galvos ir pan.) čia apstu. Netgi per daug. O siužetas numanomas, be jokių ypatingų naujovių ar netikėtų vingių. Buvo nuobodu. Kai būna geras filmas, tai ir dvi trys valandos neprailgsta, o kai būna tokie kaip šis- ir pusantros valandos atrodo vos ne kaip kančia. Jei nuo Foresto Gampo negalėjau atitraukti akių, tai žiūrėdama šitą galėjau sau atlikinėti pašalinius darbus ir nesijausti ką nors praradusi ar nepamačiusi.

Krūptelėjau berods kartą, bet šiaip nebuvo jis baisus. Jau esu minėjusi anksčiau, kad visokie šlykštūs veidai ir kraujo klanai filmuose man nėra baisu, jei ir sukelia kokius jausmus, tai šleikštulį.

Pabaigą supras visi, nors iki galo viską sudėlios kiekvienas savo galvoje atskirai. Šiaip jau tikėjausi tokios pabaigos. Būtų absurdiška, jei būtų buvusi kitokia.

Bet ar žiūrėti antrąją dalį, dar pagalvosiu..

4/10

Rež.: Alexandre Aja, vaidina: Aaron Stanford, Vinessa Shaw, Emilie de Ravin, 2006 m., JAV, Prancūzija, 107 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: