Pradžia > Angelina Jolie, Clint Eastwood, Michael Kelly > 222> Changeling / Laumės vaikas

222> Changeling / Laumės vaikas


Ne itin mėgstu Angelinos Jolie ir filmų su ja vengiu. Visgi yra keletas, kuriuos pažiūrėti labai noriu. Vienas iš jų ir buvo Changeling.

Los Andželas, 1928-ieji. Viena dieną vienišai motinai Kristinai Kolins išėjus į darbą jos sūnus dingsta be pėdsako. Praėjus penkiems skausmingiems mėnesiams policija randa pradingėlį, tačiau užsispyrusi motina tvirtina, jog tai nėra jos sūnus. Vienos moters ryžtas surasti tiesą bylą paverčia viešu skandalu, iškelia korupcijos kupiną policijos veiklą ir pakeičia Los Andželą visiems laikams.

Tai tikra istorija ir tokia asmenybė kaip Kristina Kolins egzistavo iš tikrųjų. Ir būtent šis faktas neleidžia žiūrėti filmo ramiai, galvojant: šitaip nebūna. Būna, dar ir kaip būna. Ko tik nepadarysi dėl geresnių reitingų ar reklamos. Ir jau nuo pat pradžių jaučiama, kad kažkas ne taip. Pernelyg daug žurnalistų, pernelyg daug policininkų su jais bendravimo. Pikta darėsi žiūrint, kaip buvo visiškai neasižvelgiama į faktus (o tikriau- nenoras jų pripažinti), kaip bet kokiomis priemonėmis buvo stengiamasi nuslėpti savo kaltę. Svarbiausia, kad taip iki pat pabaigos policija taip ir neprisiėmė savo kaltės, iki pat galo žaidė žaidimą: ,,mes nekalti, tai jis/ji kaltas (-a)“..

Kulminacija blogus jausmus tik dar labiau sustiprina. Tai, kas ten vyko, buvo baisu. Ir teisingai buvo sakyta: jei per tą laiką, kol buvo stengiamasi motinai įteigti melą, policija būtų toliau tyrusi pradingimą, galbūt tai, kas nutiko, būtų baigęsi kiek kitaip… Einant paskutinėms minutėms jau atrodė, kad viskas baigsis ganėtinai banaliai, bet baigėsi… Šiek tiek kitaip.

Tai filmas apie stiprią moterį, jos tikėjimą ir pasiryžimą rasti sūnų. A. Jolie tiko šiam vaidmeniui. Ir pripažinsiu, kad ji buvo labai graži šiame filme.

Ganėtinai įdomus filmas, yra netikėtų siužeto vingių, nebanalus siužetas, mielas akiai, liūdnas, verčiantis pamąstyti.

Rekomenduoju. 8/10

Rež.: Clint Eastwood, vaidina: Angelina Jolie, Michael Kelly, 2008 m., JAV, 141 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: