Pradžia > John Carpenter, Kurt Russell, Wilford Brimley > 224> The Thing / Padaras

224> The Thing / Padaras


Iš karto pasakau: 2011-ųjų ,,The Thing“ nėra šio filmo perdirbinys. Tai- tik kita to pačio romano adaptacija. O aš kalbėsiu apie 1982-ųjų filmą.

Mokslininkai Antarktidoje yra puldinėjami formą keičiančio padaro, kuris įgauna nužudytųjų išvaizdą.

Įsijungiau jį, nes vėl sumaniau pravalyti kompiuterį nuo užsilikusių filmų. Šiaip jau buvau nusiteikusi neblogam filmui, tuo labiau, kad jo imdb yra 8,2 ir šiuo metu imdb Top 250-uke  užima 158 vietą. Bet nujaučiau, kad jis gali man ir nepatikti. Ir viso to priežastimi gali tapti ne kas kitas, o pats Padaras.. Ir buvau teisi. Šiaip jau padaro išvaizda ne vienam gali įvaryti šiurpuliukų, o vaikai matyt po šitokio filmo ir košmarus gali sapnuoti, net neįsivaizduoju, kaip prieš trisdešimt metų sugebėjo padaryti tokio lygio padarą. O jis tikrai labai puikiai padarytas. BET. Na, nemėgstu aš tokių neaiškių padarų. Man jie nekelia nei baimės, nei juoko, nei dar kokių jausmų, tik nuobodulį. Tai taip ir buvo šiame filme..

Didžiąją dalį filmo užima šio padaro naikinimas.. Ir ne tik padaro, bet ir bendrakeleivių, kadangi niekada nežinai, kuriame iš jų gali jis slypėti. Taigi, vyksta amžini įtarinėjimai, be abejo, mažėja bendrumo jausmas..

Tiesa, buvo toks juokas. Žiūriu, kaip vienas iš veikėjų kompiuteriu žaidžia šachmatais. Ir nesuprantu, kodėl tie šachmatai tokie primityvūs ir nespalvoti. O po to daėjo: juk filmas ne šių dienų 😀 Manau, kad tai, jog buvau užsimiršusi prieš kiek metų kurtas šis filmas, yra pliusas pačiam filmui. Juk dažnai žiūrėdami seną filmą pastebime dalykus, kurių nebūtų, jei tai būtų šių dienų filmas. O ,,The Thing“ niekas išskyrus tą žaidimą nekliuvo. Todėl ir užsimiršau.

Neblogas filmas, ypač rekomenduoju tiems, kuriems visokie ateiviai ir kitokie neaiškūs padarai patinka. Na, ir dar visokie išlikimo filmai.

Rašau 5/10

Rež.: John Carpenter, vaidina: Kurt Russell, Wilford Brimley, 1982 m., JAV, 109 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: