Pradžia > Ed Quinn, Emmanuelle Vaugier, Michael Hurst > 223> House of the Dead 2 / Mirusiųjų namai 2

223> House of the Dead 2 / Mirusiųjų namai 2


Tai dar vienas filmas, rastas kompiuteryje. Pamenu, buvau įsijungusi kelissyk jį įsijungusi, bet taip ir išjungdavau po kelių minučių. O šiandien pasiryžau pažiūrėti visą. Tiesa, mėgstu aš ieškoti nuotraukų iš filmų, bet šis atvejis buvo kitoks. Tačiau labiausiai nervino, kad normalios nuotraukos net ir nelabai buvo įmanoma rasti, nes rodė vien kompiuterinio žaidimo vaizdus.. Žodžiu. Taigi, tai yra antroji dalis. Kas vyko pirmojoje man neįdomu ir tikrai neketinu jo žiūrėti. Net truputį juokinga, nes pirmoji dalis imdb portale įvertinta netgi dvejetu, o antroji- beveik ketvertu. Tai gal man vertėtų džiaugtis, nes į rankas pateko kiek geresnis? 😀

Na, bet baigiu tuščias kalbas ir pereinu prie filmo. Virusas išeina iš universiteto ir žmonės apsikrėtę ima virsti zombiais. Po 29-ių dienų grupė mokslininkų ir karių yra siunčiami susidoroti su šia problema.

Filmas prasideda kaip neaiški kvailų kvailiausia komedija, kone American Pie (nors nemačiau aš jo, tai gal ir lyginti negaliu?.. Na, nesvarbu). Per vykstantį sąmyšį į gatvę išbėga mergina, kurią partrenkia, galop pribaigia kažkoks išprotėjęs senukas. Netrukus ji paverčiama zombiu. Baigta. Ties šia vieta aš ir baigdavau žiūrėti. Nemėgstu zombių, nepatinka man jie.. Na, bet iškvėpiam ir žiūrim toliau.

O toliau ganėtinai viskas neblogai kurį laiką vyksta, bet štai prasideda žudynės, gaudynės ir kita velniava.. Pasidaro nuobodu, neįdomu ir mąstau, kad tik greičiau visus zombiais paverstų ir viskas baigtųsi. Į laiką žiūrėjau kelissyk, jei nebūčiau užsiėminėjusi pašaline veikla, tikriausiai būčiau apskritai kokį laikrodį pasidėjusi šalia kompiuterio ir kas kelias minutes į jį pažiūrėdavusi.

Net ir neturiu ką pasakyti.. Galbūt kokiems zombių gerbėjams šis filmas ir sueis.. Bet norėtųsi daugiau nei tik gaudymo ir šaudymo..

2/10

Rež.: Michael Hurst, vaidina: Emmanuelle Vaugier, Ed Quinn, 2005 m., JAV, 95 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: