Pradžia > Jake Scott, James Gandolfini, Kristen Stewart, Melissa Leo > 231> Welcome to the Rileys / Kviečiame pas Railius

231> Welcome to the Rileys / Kviečiame pas Railius


Dagas- vyriškis, autoavarijoje praradęs dukrą, ir dabar darbo reikalais atvyksta į Naująjį Orleaną. Čia jis sutinka 16-ametę striptizo šokėją ir prostitutę Alison, kuria pradeda rūpintis.

Jei ne Kristen Stewart, kuri atlieka pagr. vaidmenį, šį filmą būčiau pažiūrėjusi tikrai labai seniai. Bet, na, nepatinka man ji, jos visuomet vienoda veido išraiška, amžinai pražiota burna.. Ir šiame filme pastarasis dalykas badė akis ir kiek nervino. Toks jausmas, tarsi jai natūralu visuomet būt prasižiojusia nei susičiaupusia. Tai va, bet ką galiu pasakyti apie vaidmenį, tai Kristen tinka tokie ,,maištautojų“ vaidmenis. Į tokią ją daug įdomiau žiūrėti nei į kokią Belą iš twilight.. Alison- visiškai praradusi bet kokį gyvenimo džiaugsmą, tik mieganti, einanti į darbą, imanti pinigus, vėl mieganti ir t.t. Toks uždaras ratas ir yra jos gyvenimas. Bet vyriškis, pradžioje atrodęs kaip potencialus klientas, po truputį ima keisti jos gyvenimą..  Tuo tarpu keičiasi ir pačio Dago, jo žmonos gyvenimai. Žmona kaltina save dėl dukros žūties ir amžiais neišlenda į dienos šviesą, o Dagas skausmą malšina meilužės glėbyje ir žaisdamas pokerį. Tačiau kelionė priverčia jį pradėti gyvenimą iš naujo. O palikta žmona imasi to, ko nedarė jau ilgą laiką..

Labai lėtas filmas, vietomis netgi ir per daug. Kas skaitote visus įrašus, tai paskutiniu metu mačiau ne vieną lėtą filmą ir man jie patiko. Bet šiame kartais norėjosi kiek didesnio greičio, o kartais tas lėtas veiksmas, netgi keliom akimirkom sustojusi akimirka labai tiko.

James Gandolfini daugeliui pažįstamas iš ,,Sopranų“ (pati norėčiau kada pažiūrėti šį serialą), o aš žiūrėjau ir galvojau, čia jis ar ne. Labai mielas vyrukas pasirodė, jo vaidyba neperspausta, natūraliai labai atrodė..

Visai vertas žiūrėjimo, nors gal ir nieko naujo nepamatysite. Man patiko. Tiesa, nieko linksmo šiame filme neišvysite. Nusiteikite liūdnam filmui.

7/10

Rež.: Jake Scott, vaidina: James Gandolfini, Kristen Stewart, Melissa Leo, 2010 m., JAV, Didžioji Britanija, 110 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: